Czytasz
Young Leosia już u siebie! Mamy, potencjalnie hitowy nowy singiel

Young Leosia już u siebie! Mamy, potencjalnie hitowy nowy singiel

Young Leosia

Young Leosia wywołała burzę na rynku decyzją o opuszczeniu Internaziomali. Nośny singiel ma pomóc w tym, by nowe rozdanie było mocne.

Stara współpraca nie rdzewieje

Young Leosia jak zwykle wjechała na streamingi w mocnym stylu. CROWD powstał we współpracy z Boruccim, którego możemy znać z poprzednich wykonów młodej Leokadii. To właśnie on jest odpowiedzialny za Wyspy i Solitare z Hulanek czy sporą liczbę tracków Taco Hemingwaya. Singiel zapowiada większy projekt, najpewniej bliższy klubowemu wydaniu niż rapowi. Czy to źle? Totalnie nie!

W kawałku nawija: nigdy nie zniszczy mnie manipulacja, co możemy mieć związek odejściem z wytwórni Żabsona. Sugeruje to też szyld labelu BE Records, którego nazwa wywodzi się z singla Baila Ella.

Young Leosia z nowym singlem

Pracowity rok

Young Leosia miała udany rok. Mimo wydania dwóch solowych singli (był jeszcze Rok Tygrysa) nikt o niej nie zapomniał. Całe lato spędziła w trasie z Rok Tygrysa Tour, a w międzyczasie na streamingach pojawiło się kilka tracków w collabach z innymi artystami. W kwietniu wydała trzy numery z Matą w ramach Fundacji 420. Mieliśmy też okazję posłuchać Boję się kochać ze Smolastym. To jednak nie koniec, bo znajdziemy jeszcze Piątek wieczór, czyli utwór nagrany z Jacusiem.

Young Leosia współpracowała w 2022 roku z Jacusiem

Mocny dzień premier

25 listopada to dzień mocnych premier. Na streamingi wjechał nowy album wspomnianego Smolastego, oczywiście z przytoczonym wcześniej kawałkiem. Nowe LP wydał też Stormzy (This Is What I Mean to trzeci pełny album w dyskografii rapera). Od północy możemy też posłuchać wydawnictwa QMPLE wydanego przez QueQuality. Nie możemy również nie wspomnieć o Meggie, czyli młodej polsko-niemieckiej raperce, która dołączyła do polskiego oddziału Def Jamu. Jej pierwszy singiel pod tą marką to Siostro.

Sprawdź też
Snoop Dogg

Pojawił się także ostatni album śp. Prestona, za który odpowiada spacerange. Ludzie, który doprowadzili do wydania go, opowiedzieli nam o kulisach wydawnictwa. Tekst znajdziecie poniżej

Jak doszło do wydania ostatniego albumu
śp. Prestona? O tym przeczytacie tylko u nas

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone