Czytasz
Black Weekend z Going. Bilety na koncerty i festiwale nawet 50% tańsze!

Black Weekend z Going. Bilety na koncerty i festiwale nawet 50% tańsze!

Dziś jest ten dzień, gdy topnieją oszczędności i szczupleją portfele. Black Friday, tradycyjnie organizowany po amerykańskim Dniu Dziękczynienia, hula już na całego. W Going. rozszerzył się do postaci Black Weekend i dotyczy tego, co lubicie najbardziej – wejściówek na imprezy w całej Polsce.

Zwlekaliście z kupnem biletu na któreś z nadchodzących wydarzeń? Zastanawialiście się nad tym, czy ich organizatorzy nie obniżą cen karnetów? Nadszedł czas na to, żeby wasze prośby zostały wysłuchane. Wraz z wybranymi promotorami marka Going. przygotowała masę rabatów na Black Weekend – i na imprezy, które odbędą się już za chwilę, i na te przyszłoroczne. Bonifikaty sięgają nawet 50%, co zdaje się wspaniałą nowiną na rozpoczęcie ostatniego listopadowego weekendu.

Wszystkie promocje w ramach tegorocznego Black Friday znajdziecie tutaj. Do wyboru, do koloru!

Festiwale czy polskie akcenty?

Obniżki spodobają się tym, którzy w swoim grafiku chcą uwzględnić festiwale. Za wejście na gdański GUGU Festival (10.12., AmberExpo) zapłacimy 10% mniej. Karnety na Tauron Nowa Muzyka (8-11.06.23, Katowice) adresowane do miłośników elektronicznych brzmień tanieją o 15%. Mniej kosztują także bilety na drugą edycję wrocławskiego Trick or Beat (28.10.23, Hala Stulecia) oraz flagowego festiwalu organizowanego przez agencję Follow The Step. Mowa, rzecz jasna, o FEST Festivalu (9-13.08.23, Chorzów), którego niedawno ogłoszonym headlinerem jest The Chemical Brothers.

The Chemical Brothers kryją wiele tajemnic. Jakich? Dowiedzcie się od nas!

Promocją zostały objęte liczne występy polskich artystów. Igo promującego swoją debiutancką płytę oraz KAMP! świętujący dziesięciolecie pierwszego albumu zobaczycie, płacąc 10% mniej. Większą zniżkę, bo aż -20%, przewidziano na nadchodzące koncerty Tymka, Rubensa oraz Radzimira Dębskiego. Ostatni z artystów, znany także jako JIMEK, w przyszłym roku złoży niezwykły hołd Krzysztofowi Pendereckiemu. Na scenie wystąpi w towarzystwie kilkudziesięcioosobowej orkiestry symfonicznej z Wrocławia.

Tymek wydał właśnie nową płytę. Premierowych utworów możemy spodziewać się na nadchodzących koncertach

Rap, księżniczki i elektronika

Black Weekend z Going. nie zawiedzie także tych, którym na co dzień najbliżej do hip-hopu. Promocją -20% objęto wybrane koncerty Pezeta, Sokoła oraz wielki finał trasy Bedoesa w warszawskim Torwarze. Zniżka -30% dotyczy zaś koncertu DUCKWRTHA (30.11, Praga Centrum) oraz wszystkich show na polskiej odnodze tournée Tommy’ego Casha. Estoński ekscentryk zaczyna dziś od Gdańska i skończy na Krakowie. Supportuje go nasz niedawny rozmówca, Jacuś.

„Siła jest w masie, a rozum w jednostce”. O co chodziło Jacusiowi?

Nie starczyłoby nam miejsca, żeby napisać o pozostałych promocjach. Nadmienimy tylko, że z oferty skorzystają także miłośnicy mocniejszych brzmień (słuchacze Carnifex i Deez Nutz, puszczamy do Was oczko!) oraz tych bardziej alternatywnych. Zadbano też o rabaty na elektroniczne show Charlotte de Witte, Fever Ray oraz Monolinka. Wisienką na torcie dla rodziców, którzy chcieliby sprawić prezent swoim dzieciom, są rabaty na koncerty Księżniczki Disneya. W największych polskich miastach usłyszymy piosenki z kultowych animacji i ponadczasowych przebojów kinowych, w tym z Pocahontas, Zaplątanych czy Aladyna.

30 marca w warszawskiej Progresji wystąpi Fever Ray.

Pamiętajcie o Visa Benefit Program!

Więcej szczegółów dotyczących Black Weekend znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Going. Wydarzenia uszeregowano według wysokości zniżki. Zwróćcie uwagę na to, że niektóre z nich sięgają nawet 50%! Przypominamy, że nadal możecie również skorzystać z dodatkowej promocji w ramach Visa Benefit Program. Dzięki rejestracji otrzymacie 20 zł zniżki na wszystkie wydarzenia – od koncertów, przez festiwale, aż po targi branżowe.

Akcja nie kończy się tuż po Black Weekendzie, ale 31 grudnia. Wniosek jest jeden – nawet jeśli prześpicie obowiązujące teraz promocje (do czego nie zachęcamy!), i tak nie wszystko stracone.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone