Czytasz
Potężne koncertowe promki na Black Weekend z Going.

Potężne koncertowe promki na Black Weekend z Going.

Black Weekend nie mógł ominąć Going. Mamy dla Was naprawdę konkretne promki, które pomogą zaoszczędzić Wam trochę kwitu.

SBM Label

black weekend going
fot. Jagoda Gawliczek

Macie niepowtarzalną okazję, żeby powinąć bilety na nadchodzący wielkimi krokami SBM FFestival Vol. 6. Poprzednia edycja pobiła wszelkie rekordy frekwencji. Na scenie poza raperami z wytwórni SBM mieliśmy okazję ujrzeć choćby ekipę GM2L, Eisa i Quebo. Rozmach tego wydarzenia wprawiał w osłupienie. A z pewnych źródeł wiemy, że nadchodząca edycja ma być zakrojona na jeszcze większą skalę! Jeśli nie czujecie się przekonani, sprawdźcie relację Jagody, która z SBM FFestival wróciła z bananem na buźce.

Follow The Step

black weekend going
Sega Bodega

Follow The Step ma w swojej ofercie imponującą listę nowofalowych artystów, którzy swoimi odważnymi eksperymentami sprawdzają gatunkowe granice nie rezygnując przy tym z chwytliwości. Sega Bodega, Yves Tumor, Drain Gang czy Slayyyter to totalna światowa topka w tej kategorii. FTS dba też o tych, którzy preferują bardziej klasyczne opcje. Avril Lavigne, Barbara Pravi, Nneka, GZA czy Róisín Murphy z pewnością dowiozą emocje, jakie dowożą już od lat. Mało? To może prawdziwa wisienka na torcie czyli Fest Festival! Tak się składa, że parę dni temu została ogłoszona pierwsze pula artystów, a wśród nich m. in. Stromae, Woodkid, Yung Lean i Leosia. Teraz już kumacie? Naprawdę jest w czym wybierać.

Winiary Bookings

black weekend going
Smokepurpp

Winiary Bookings oferuje ciekawy przekrój brzmień od rapu po ciężki metal. W ich ofercie znajdziecie koncert Smokepurppa czyli jednego z najpopularniejszych raperów, którzy wybili się za pośrednictwem soundclouda. Przełomowy dla jego kariery mixtape Deadstar uznawany jest za kanon trapu z USA. To nie wszystko! Przecież nie samym rapem człowiek żyje. Alice Cooper, Jake Bugg, Garu Numan – czy te nazwiska coś Wam mówią? No tak, głupie pytanie xd Nie przegapcie nawet 70% (!!!) zniżek od Winiary Bookings. Takie okazje nie trafiają się zbyt często.

JIMEK – HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU

black weekend going

JIMEK: HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU to wydarzenie, które będzie wielkim świętem dla rapowej społeczności w naszym kraju. Organizowany z imponującym rozmachem event ma na celu ukazanie rozwoju najbardziej popularnego obecnie gatunku muzycznego. 70-osobowa orkiestra i wyjątkowi goście reprezentujący młodą gwardię i weteranów sceny zadbają by muzyczna jakość wydarzenia stała na najwyższym poziomie. To piękna laurka dla polskiego rapu, na jaką ten bez wątpienia zasługuje. Hip-hop ponad podziałami. Jedna miłość w nawijaniu zwrotek do bitów. I bilety w niższej cenie. Czego chcieć więcej?

Sprawdź też
Bedoes festiwal

BLACK WEEKEND W GOING.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone