Czytasz
Young Leosia zatrudniła nową hypemankę – kim jest Zuziula?

Young Leosia zatrudniła nową hypemankę – kim jest Zuziula?

Zuziula Young Leosia

Young Leosia pomogła rozbujać karierę Bambi – czy podobną drogą podąży nowy nabytek Baila Ella, czyli Zuziula?

To już pewne: Young Leosia i Zuziula działają pod jednym szyldem

Bambi nie nabyła się zbyt długo hypemanką. Young Leosia zdecydowała, że dawną uczestniczkę akcji SBM Starter zastąpi nieznana szerzej Zuziula. Dodatkowo zasięgowa artystka poinformowała, że pracuje nad piosenkami Zuzi, które ukażą się pod szyldem Baila Ella. Newcomerka ma jak na razie na koncie jeden oficjalny singiel i nieco ponad 200 słuchaczy miesięcznie na platformie Spotify.

Ten ruch kadrowy skomentowała również Bambi, pisząc: Poznanie ciebie i granie przy twoim boku było najpiękniejszym przeżyciem. Nauczyłaś mnie wiele i jeszcze wiele nauczysz. Dziękuje za wszystko i nie wierze jak to szybko się zmienia, but of corse jeszcze nie jeden raz pohulamy razem na scenie? Zuzia rozpi3rd@alaj tam !1!1!1!

Young Leosia i Bambi to prawdziwe BFF. Potwierdzają to wspólnym utworem

Kariera Bambi

O ile o Zuziuli nie wiadomo jeszcze zbyt wiele, o tyle droga, jaką podążyła Bambi, powinna być dla niej modelowa.

Po występie w czwartej edycji SBM Starter została zauważona przez Young Leosię i przyjęta do wytwórni Baila Ella Records. W lutym tego samego roku artystka stała się rozpoznawalną postacią w polskim rapie. Jej singiel IRL osiągnął ponad siedem milionów wyświetleń w serwisie YouTube, zdobywając uznanie zarówno tam, jak i na platformie Spotify. Mimo kilku wspólnych utworów z Young Leosią, nie ma między nimi rywalizacji, a nawet nawiązały przyjaźń poza sceną muzyczną.

Sprawdź też
Ostry vs Mata

Poniżej przesłuchacie jeden z nielicznych singli nowej artystki na naszej scenie rapowej!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone