Czytasz
Z kim Sara James zmierzy się w finale w Mam Talent?

Z kim Sara James zmierzy się w finale w Mam Talent?

Jeszcze nikt z Polski nie był tak blisko wygrania amerykańskiego Mam Talent. Sara James ma za sobą 2 występy, a przed nią już tylko finał.

14 czerwca mogliśmy obejrzeć występ naszej polskiej piosenkarki Sary James w amerykańskiej wersji Mam Talent. Jej występ z piosenką Lovely od Billie Eilish od razu zdobył serca czwórki jurorów, a szczególnie Simona Cowella, który zdecydował się dać jej złoty przycisk.

Dlaczego to takie ważne?

Bo to wyróżnienie, które każdy z jurorów i prowadzący Terry Crews może wykorzystać TYLKO jeden raz. Dodatkowo, złoty przycisk sprawia, że uczestnik, który go otrzymał automatycznie przechodzi do występów na żywo.

I tutaj dochodzimy do najlepszej informacji, bowiem występy live zaczynają się od półfinałów. To dlatego Sara, jako jedna z sześciu osób ze złotym przyciskiem, swój drugi występ w AGT zaliczyła już jako półfinalistka.

Oczekiwania co do 14-letniej Sary od samego początku były ogromne. Po zaśpiewaniu utworu Rocket Man w zupełnie nowej odsłonie wszyscy przekonali się, że nastolatka z Polski nie spoczęła na laurach. Publiczność zadecydowała, że to ona przejdzie do finału. Obejrzymy go w najbliższy wtorek, a na wyniki będziemy musieli poczekać do środy.

Występ Sary James w AGT

Wczoraj w nocy podczas piątych i już ostatnich półfinałów dowiedzieliśmy się, kim będą ostatni finaliści, a tym samym – przeciwnicy Sary.

Kto zakwalifikował się do finału?

Mayyas to libańska grupa taneczna, która w 2019 wygrała arabski Mam Talent. Na przesłuchaniach również otrzymała złoty przycisk, tym razem od Sofii Vergary.

Jeżeli Pole Dance wydaje wam się nudny, to nie oglądaliście występu Kristy Sellars. Jej kreatywność, technika i umiejętności tworzą jedno, wielkie show.

Celia Munoz – wyjątkowe występy brzuchomówczyni skradły serca publiczności od przesłuchań aż po półfinał i dały jej dziką kartę, dzięki której, pomimo odpadnięcia weszła do finału.

Sprawdź też
Bedoes festiwal

Co się stanie jeśli połączymy rozrywkę z technologią? Dostaniemy śpiewającego Simona Cowella na ekranie naszych telewizorów, za którym stoi dwóch założycieli firmy Metaphysic zajmującej się sztuczną inteligencją.

17 sezon AGT jest zdecydowanie pełen magii, a w finale zobaczymy nie jednego, a dwóch magików. Nicolas Ribs i Yu Hojin – choć działają w tej samej branży – mają dwa różne od siebie pomysły na swoje show.

Sara James Mam Talent
Yu Hojin i Nicolas Ribs

Kolejny uczestnik to Mike E. Winfield. Jedyny komik, który zakwalifikował się do finału dissując swoją żonę, samego siebie i najgorszą kanapkę w jego życiu.

Jak na prawilny konkurs talentów przystało, nie zabrakło artystów country. Tu również mamy dwa różne światy, damski Chapel Hart i męski zespół z Drake’m Milliganem na czele.

Chapel Hart Challenges Drake Milligan To A Country Showdown On 'America's  Got Talent' - Music Mayhem Magazine
Chapel Hurt I Drake Milligan

Lubisz country? Sprawdź tych kowbojów 🤠

Last but not least – Avery Dixon. Młody saksofonista urzekł serca amerykańskiej publiczności i jako pierwszy w 17 sezonie dostał złoty przycisk. Na ten moment wydaje się najmocniejszym przeciwnikiem Sary James.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone