Czytasz
Żabson i Young Igi zagrają pierwszy rapowy koncert samochodowy w Polsce

Żabson i Young Igi zagrają pierwszy rapowy koncert samochodowy w Polsce

Żabson koncert samochodowy bilety w Going. Young Igi rap Młody Boss ziomal

Pomimo tego, że życie towarzyskie i kulturalne wraca powoli do normy, to pandemia koronawirusa wciąż trwa. Koncertów jak nie było, tak nie ma, a jedynymi wyjątkami będą wakacyjne plenerowe gigi do 150 osób. Co na to Żabson i Young Igi?

Młodzi raperzy, będący jednymi z najpopularniejszych artystów w hip-hopowej branży, postanowili odpalić wspólny koncert… samochodowy. Sami zastanawialiśmy się, czy tego rodzaju wydarzenia mają sens, ale z przyjemnością sprawdzimy to w najbliższą sobotę, 27 czerwca, na własne oczy i uszy.

Żabson i Young Igi zagrają głównie numery ze swoich najnowszych płyt, więc spodziewajcie się bangerów z Internaziomala i Skanu Myśli. Ale to nie wszystko! Raperzy przygotowali dla swoich fanów również starszy repertuar, jak i utwory, które będzie można usłyszeć przedpremierowo.

Ważna informacja jest taka, że sobotni koncert będzie transmitowany za pośrednictwem fal radiowych, tak aby każdy pasażer mógł komfortowo słuchać go w swoim aucie. Poza występującymi artystami wrażeń dostarczą Wam również efekty świetlne i pirotechniczne, a nad wizualną częścią wydarzenia czuwać będzie niezastąpiona ekipa VJ-ów – WJU.

Sprawdź też
Oki na zawsze małolat

Pamiętajcie, że liczba samochodów będzie ograniczona, a w każdym z nich będą mogły przebywać maksymalnie 3 osoby. Bilety na wspólny samochodowy koncert Żabsona i Young Igiego dostaniecie w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone