Czytasz
Oficjalnie: Fest Festival przełożony na przyszły rok – potrwa 4 dni!

Oficjalnie: Fest Festival przełożony na przyszły rok – potrwa 4 dni!

Fest Festival 2021 Follow the Step festiwale lato

Z powodu pandemii koronawirusa organizatorzy śląskiego Fest Festivalu zmuszeni byli odwołać tegoroczną edycję. Widzimy się w 2021 roku, co więcej, festiwal potrwa nie 3, a 4 dni!

Po pierwsze – bilety na przyszłoroczną edycję są już dostępne w Going. Po drugie, poniżej wrzucamy Wam oficjalne oświadczenie organizatorów Fest Festivalu:

„Po zakończeniu pierwszej edycji festiwalu rozpoczęliśmy pracę nad kolejną. Wszystkie pozytywne reakcje z Waszej strony jeszcze bardziej motywowały nas do ciężkiej pracy. Postanowiliśmy, że damy Wam jeszcze więcej wspaniałej muzyki oraz niezapomnianych przeżyć i emocji. Do ostatniej chwili wraz z artystami, którzy mieli wystąpić w tym roku wierzyliśmy, że uda nam się spotkać i bawić podczas tegorocznej edycji Fest Festivalu.

Sprawdźcie dedykowaną stronę Fest Festival 2021, gdzie możecie upgrade’ować lub zamienić karnety na przyszłoroczną edycję!

Niestety, musieliśmy się zatrzymać i w tym roku się nie spotkamy. Już teraz zapraszamy Was na Fest Festival 2021, który odbędzie się między 11 a 14 sierpnia w chorzowskim Parku Śląskim. Tym razem będziemy bawić się przez 4 dni z nowym line-upem, ale nie martwcie się – wielu tegorocznych artystów pojawi się także w przyszłym roku. Pamiętajcie, że zachowując swój bilet wspieracie osoby pracujące przy wydarzeniu, w tym również artystów! Obserwujcie nasze kanały, bo szykujemy całą masę niespodzianek i atrakcji! W przyszłym roku wrócimy ze zdwojoną siłą”.

Fest powróci do Parku Śląskiego w dniach 11-14 sierpnia 2021 roku i zostanie wydłużony do 4 dni. Dodatkowo zmienia się również polityka biletowa. Wszyscy uczestnicy, którzy zakupili 3-dniowe karnety na drugą edycję wydarzenia, otrzymają tzw. „upgrade” do 4-dniowych karnetów. Organizatorzy pracują nad nowymi ogłoszeniami i zapowiadają, że wrócą jeszcze silniejsi.

Najważniejsze informacje o biletach:

  • wszystkie bilety zachowują swoją ważność na kolejną edycję, karnety 3-dniowe automatycznie staną się karnetami 4-dniowymi na FEST Festival 2021
  • posiadacze biletów 1-dniowych oraz weekendowych mogą skorzystać ze specjalnej oferty, dzięki której w atrakcyjnej cenie, będą mogą je zmienić w karnety 4-dniowe lub weekendowe

Możliwość przedłużenia biletów obowiązuje do 31 lipca 2020. W tym roku nie będzie sprzedaży FAN TIX, jak również biletów Early Bird. Regularna sprzedaż biletów rusza 30 czerwca 2020. Fest Festival 2021 odbędzie się w dniach 11-14 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie. My już odliczamy!

Sprawdź też
Bedoes festiwal

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone