Czytasz
Dzisiaj rusza Pride Week w The Blue Oyster. Kto zagra podczas najbliższych streamingów?

Dzisiaj rusza Pride Week w The Blue Oyster. Kto zagra podczas najbliższych streamingów?

The Blue Oyster LGBTQ Pride Month Week streaming DJ Luzztro techno

Działająca od pierwszej połowy maja miejscówka The Blue Oyster nie zatrzymuje się. Streamingi didżejskich setów odbywają się tam codziennie, a obecny tydzień będzie pod tym względem wyjątkowy.

Ekipa stojąca za The Blue Oyster zaprosiła do siebie didżejki i didżejów związane/-ych ze środowiskami LGBTQ+. Efektem jest Pride Week odbywający się pod hasłem: „We Are Not An Ideology. We Are The People. Jak wszyscy wiemy, LGBTQ+ to ludzie, a nie ideologia, jak próbują nam dzisiaj wmówić niektórzy politycy. Program całego tygodnia został oddany osobom zaangażowanym w szerzenie świadomości i edukację na tematy związane z LGBTQ+: lesbijkom, gejom, osobom niebinarnym, queerowym, aktywistkom i aktywistom oraz artystkom i artystom, którzy solidaryzują się z tymi środowiskami.

Wydarzenia w tygodniu 22-28 czerwca będą odbywać się pod tęczową flagą. The Blue Oyster zmieniło swoje kolory w komunikacji, takowe akcenty pojawią się również na samym streamie w sieci. Poniżej możecie sprawdzić pełny rozkład jazdy – w programie znalazły się m.in. VTSS, Young Majli, daisy cutter, Avtomat, Aldona Relax czy gwiazda internetu Izabela Kisio.

Sprawdź też
VTSS

The Blue Oyster LGBTQ Pride Week Month DJ stream

Wszystkie streamingi znajdziecie bezpośrednio na fanpage’ach The Blue Oyster oraz klubu Luzztro. Pogoda za oknami obecnie mocno niesprzyjająca, więc dajcie sobie te przyjemności w domowym zaciszu!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone