Czytasz
Mobilna uczta – jutro rusza Żarcie Na Kółkach

Mobilna uczta – jutro rusza Żarcie Na Kółkach

żarcie na kółkach

Zbliża się święto smakoszy – w ten weekend, 25-26 lipca, czeka nas kolejna odsłona Żarcia Na Kółkach. Pyszne jedzenie z różnych zakątków świata zagości na PGE Narodowym już siódmy raz. A my mamy dla Was specjalną promocję. 

Jeśli jeszcze kogoś trzeba namawiać, by w ten weekend sprawdził, co przygotowali organizatorzy Żarcia Na Kółkach, spieszymy z pomocą! Oto 4 powody, dla których warto znaleźć się na błoniach PGE Narodowego. 

Niekończące się menu 

Aż 60 food trucków czeka nas na PGE Narodowym. Brzmi jak marzenie? Takiego wyboru smakołyków nie uświadczycie w żadnym innym miejscu. Kulinarny zawrót głowy, bo tylko takie przyjemne zawroty lubimy, czeka nas od soboty do niedzieli. Co to oznacza w praktyce? Niekończące się menu! Zamiast dwóch burgerów do wyboru możesz mieć ich kilkanaście! Pasibus prosto z Dolnego Śląska, Piano Burger z Poznania a może American Food Truck, czyli wołowina w stylu amerykańskim? Ty decydujesz! Zamiast jednego startera możesz przebierać w wielości propozycji – od sajgonek po kuchnię molekularną. A może zaczniemy już od deseru razem z Churros and More, czyli hiszpańskimi pączkami polanymi m.in. Nutellą lub lodami tradycyjnymi od Lodów Rzemieślniczych na Kółkach? Sam układasz swój kulinarny rozkład jazdy.

Pasibus, mat. organizatora.

Każdy znajdzie coś dla siebie 

Kolega chciał pizzę a Ty masz ochotę na jakieś azjatyckie danie? Ostatnio nie możesz się odpędzić od pierożków w stylu dim sum na parze a za znajomą chodzi kuchnia meksykańska?  Każdy to przeżywał. W ramach Żarcia Na Kółkach wszystko masz w jednym miejscu. Łapiecie pizzę z pieca od Disco Volante, potem coś azjatyckiego od Babcha Korea – pierwszego koreańskiego food trucka w Polsce, a następnie spieszycie po pierożki do The Dumplings, by maraton zakończyć na wyrazistych smakach Meksyku prosto od PANCZO. Koniec z kłótniami o menu i o to, którą restaurację wybrać. 

The Dumplings, mat. organizatora.

Piknik pod gołym niebem

Żarcie Na Kółkach to też świetna okazja do inauguracji lata. Na błoniach PGE Narodowego możecie zorganizować sobie piknik pod gołym niebem z eklektycznym menu z całego świata. W towarzystwie przyjaciół, rodziny, ukochanych zwierzaków i świetnej pogody wszystko smakuje jeszcze lepiej. 

Sprawdź też
raperzy pieski

Specjalne vouchery

Pyszne jedzenie zawsze smakuje dobrze – czy to bardziej znane, czy egzotyczne  z dalekich zakątków świata. Ale jeszcze lepiej smakuje jedzenie jako nagroda. Going. przygotowało dla Was specjalną promkę. Przyjdź na PGE Narodowy, cyknij smakowite zdjęcie na Żarciu Na Kółkach, wrzuć na Instagram z hashtagiem #ideZGoing oznacz @zarcienakolkach i @going.app. Co możesz dostać w zamian? Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone voucherami na jedzonko i napój za free z 4 wskazanych przez organizatora food trucków. 

Pełna lista wystawców dostępna jest w wydarzeniu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone