Czytasz
W ten weekend czas na Rejs – przed nami huczny powrót miejscówki

W ten weekend czas na Rejs – przed nami huczny powrót miejscówki

Rejs

Jeśli cierpicie na chorobę morską to możecie odetchnąć z ulgą. Wspomniany w tytule Rejs to plenerowa przestrzeń nad zalewem Bardowskiego, która powraca tam po dwuletniej przerwie. I to w jakim stylu!

Co czeka nas podczas weekendowej celebracji? Przyznamy, że wygląda to serio zacnie. Począwszy od atrakcji, przez jedzenie – czyli oczywiście najistotniejszy element każdego wyjścia na miasto, na muzycznych zapowiedziach kończąc. Ale po kolei. 

Na terenie Rejsu będziemy mogli skorzystać na przykład ze strzelnicy, specjalnej strefy zabaw dla dzieci, odwiedzić balonowe ZOO (ten punkt programu intryguje nas szczególnie mocno) czy wczuć się w rolę poszukiwacza zaginionego skarbu. W międzyczasie wleci oczywiście przekąska w specjalnej gastro strefie a na koniec, od godziny 19:00, czekają nas koncerty.

Wśród zaproszonych na sobotę artystów są fenomenalni Coalsi, Gypsyandtheacidqueen oraz Ina West. W niedzielę natomiast zagrają dla nas Foxall i Deaf Can Dance, także spodziewajcie się orientalnych klimatów. 

Sprawdź też
Łona

W najbliższych tygodniach Rejs będzie nas przyciągał licznymi warsztatami, spotkaniami i całą masą atrakcji – w zanadrzu mają jeszcze Wake Park, ściankę wspinaczkową, boisko do plażówki oraz piłki nożnej, no i najważniejsze – czystą plażę! Jeśli jesteście koneserami lata w mieście, to miejscówka dla Was.

My wpadamy tam na 100% i wszystko szczegółowo pokażemy Wam na naszym Instagramie, więc stay tuned!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone