Czytasz
Co czeka nas w weekend? Sprawdzamy najciekawsze wydarzenia końca tygodnia

Co czeka nas w weekend? Sprawdzamy najciekawsze wydarzenia końca tygodnia

Rosalie lato na pradze

Lato na Pradze razem z Rosalie. i Rasmentalism, otwarcie nowej miejscówki nad Wisłą, festiwal food trucków a może silent disco?  Sprawdzamy, co przyniesie nadchodzący weekend. Będzie muzycznie, smacznie i eklektycznie.

Cover: Rosalie., mat. promocyjne.

Rosalie. 

Zaczynamy piątek od koncertu Rosalie. w ramach Lato na Pradze. Polsko-niemiecka piosenkarka zaserwuje nam mieszanką R&B, soulu i hip-hopu z nowoczesnym, elektronicznym sznytem. Na terenie historycznej stalowni będziemy mogli napić się, zjeść i posłuchać topowych polskich artystów jeszcze wiele razy. Cały program Lata na Pradze znajdziecie tutaj.

Radio Kapitał na Barce

Radio Kapitał, pierwsze community radio w Polsce, znowu przejmuje stery na warszawskiej Barce. Luksja Sound i MaL zapraszają Was dzisiaj na wyjątkowy nostalgiczny rejs przez gatunki muzyczne – od hip-hopu przez r’n’b lat 90tych

PLENER

Czeka nas kolejny weekend w nowej miejscówce na wolnym powietrzu – to już czwarte takie spotkanie w PLENERZE. Festiwalowa atmosfera w centrum miasta? Czemu nie. PLENER to miejsce, gdzie łączą się różne warszawskie inicjatywy, projekty i kolektywy. Dziś zapraszamy na release party specjalnej kompilacji od 999. Więcej informacji o rozkładzie jazdy w PLENERZE znajdziesz w naszym wywiadzie z jego organizatorami.

Silent Disco w Pradze Centrum

Formuła silent disco jest u nas coraz bardziej popularna. Wie o tym ekipa Follow The Step, która zaprasza do Pragi Centrum na taniec w słuchawkach. Najlepsze hity i świetna zabawa w gronie znajomych – tak najlepiej spędzić weekend! 

Żarcie Na Kółkach

Mobilne kuchnie świata w jednym miejscu – organizatorzy Żarcia Na Kółkach ogłaszają 7. edycję wielkiego święta smakoszy.  25-26 lipca po raz kolejny spotykamy się na błoniach PGE Narodowego, by zasmakować pysznej kuchni meksykańskiej, koreańskiej, amerykańskiej czy… molekularnej. Mamy też dla Was specjalną promocję na jedzonko – więcej informacji znajdziecie tutaj

Rasmentalism

W sobotę wracamy na Pragę – jest po co. Lato na Pradze tym razem uświetni duet Rasmentalism. Ras i Ment XXL na scenie są już od 2006 roku. Jeśli lubicie hip-hopową energię, nie może Was tam zabraknąć. 

Sprawdź też
tthe grind otsochodzi

Praga Flirtini Szorty Bikini

Wszystkie drogi prowadzą do Pragi Centrum a Flirtini wracają do gry! Taneczna noc przy akompaniamencie nadwiślańskiego klasyka – takie powroty lubimy.

REJS

Po dwóch latach nad Wisłę powraca REJS. Cały weekend będziemy świętować inaugurację letniego sezonu razem z Coals, INĄ WEST czy Deaf Can Dance i Foxallem. Oprócz muzycznych wrażeń od 25 do 26 lipca będzie również można skorzystać ze strzelnicy czy wziąć udział w wyścigach Cosy Coupe. Na miejscu znajdziecie też mnóstwo atrakcji dla swoich pociech, w tym np. Balonowe ZOO. Więcej o REJSIE przeczytacie tutaj. Wstęp wolny!

Piąty Domowy Salon Ambientu

Chcecie powylegiwać się na dywanie przy relaksujących, ambientalnych dźwiękach? Po całym tygodniu warto odpocząć, wyciszyć się, odpłynąć.  Up To Date Festival spieszy z pomocą wszystkim strudzonym i zmęczonym, ogłaszając kolejny Domowy Salon Ambientu. Tym razem w stan medytacji wprowadzi nas Grzegorz Bojanek. Przygotujcie sobie wygodne podusie.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone