Czytasz
Przytul hambuksa – wielki powrót Żarcia Na Kółkach | Going. FOODIES

Przytul hambuksa – wielki powrót Żarcia Na Kółkach | Going. FOODIES

Zjazd najlepszych steet foodów w mieście – mowa oczywiście o Żarciu Na Kółkach. W tym roku wielki powrót zapowiada się wyjątkowo – oprócz spotkania na PGE Narodowym organizatorzy przygotowali specjalną niespodziankę – nie tylko dla fanów piłki.

Nieważne, czy lubisz soczyste burgerki, kuchnię azjatycką, w której słodkie aromaty mieszają się z ostrymi akcentami, czy masz ochotę na bombę kaloryczną w postaci hiszpańskich churros – 20 czerwca na PGE Narodowym każdy znajdzie coś dla siebie. Żarcie Na Kółkach powraca i to w wielkim stylu. Dla spragnionych egzotycznych podróży mamy tajskie jedzonko od tuk tuk, dla miłośników sera (kto nim nie jest?!?!?) serwujemy grilled cheese na chrupkim chlebie od FURY Żarcia, a dla tych, którzy trzymają się tradycyjnego, dobrego hambuksa mamy pyszności od Bułkownik Burger czy The Goood Burger. Na deser nęcące słodkości od Donuts Mini Pączki, czy słodkie owocowe “szaszłyki” w czekoladzie od Fragoli.

Na wszystkich nienasyconych czeka nie tylko dobre jedzenie, ale i konkursy, w których możecie wygrać wyżerkę życia! Ale hola hola… To jeszcze nie koniec!

Wielką fetę 20 czerwca poprzedzać będzie specjalna uczta. Już 19 czerwca wspólnie obejrzymy mecz Hiszpania-Polska na Euro w specjalnie przygotowanej do tego Narodowej Strefie Kibica. Oczywiście nie o tzw. “suchym pysku”. Podczas gdy sportowcy zadbają o mocne emocje, Żarcie Na Kółkach zadba o mocarne gastro. W towarzystwie pastrami, buł, podpłomyków, hambuksów, pizzy i frytek to Euro wypadnie zdecydowanie lepiej – niezależnie od wyniku!

Na PGE Narodowym znajdą się cztery wielkie telebimy, na których będziemy śledzić sportową akcję. Pierwszy raz od pandemii cały stadion zostanie otwarty. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale każdy kibic i kibicka zobowiązani są do pobrania specjalnego biletu oraz przestrzegania reżimu sanitarnego.

Sprawdź też

Przestrzegać nie zalecamy jedynie diety, bo to się na miejscu po prostu nie uda. W towarzystwie tylu pysznych street foodów wszelkie jedzeniowe restrykcje są zdecydowanie zbanowane. Więcej o wystawcach dowiecie się na Facebooku Żarcia Na Kółkach.

Sprawdźcie Żarcie Na Kółkach w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone