Czytasz
Hej, miłośnicy mocnego uderzenia – znamy skład Mayday 2023!

Hej, miłośnicy mocnego uderzenia – znamy skład Mayday 2023!

Mayday 2023

Katowicki festiwal od lat przyciąga uczestników nazwiskami z topu światowej elektroniki. Kogo zobaczymy na wydarzeniu Mayday 2023?

Świeża krew vs prawdziwe legendy

Mayday 2023
Lilly Palmer

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji jest Momentum, oznaczające pęd lub impet. Czy przekłada się to na skład artystów, którzy wystąpią w Spodku? Zdecydowanie tak! Starą gwardię DJ-skiego rzemiosła reprezentuje bowiem nie kto inny, jak sam Adam Beyer, twórca labelu Drumcode. Obok założyciela chyba najbardziej znanej na świecie techno wytwórni znajdziemy też takie postacie jak Klaudia Gawlas, PetDUO, Thomas Schumacher, Gregor Tresher czy Victor Ruiz. Zagrają także doskonale znani krajowej publiczności SHLOMO i Klangkuenstler. Zgodnie z tradycją na Mayday 2023 nie mogło zabraknąć również Friends Of Mayday!

Nie samymi legendami człowiek jednak żyje, dlatego bardzo cieszy fakt, że w line-upie nie zabrakło świeżych nazwisk. Swoje umiejętności zaprezentuje też choćby Parfait. Młoda reprezentantka francuskiej sceny hard techno zdecydowanie zna się na rzeczy, co potwierdzają występy na całym świecie. Podobnie zresztą jak Lilly Palmer, o której od niedawna jest naprawdę głośno. Towarzyszyć im będzie szalony duet Lorenzo Raganzini b2b Paolo Ferrara. Zobaczymy (i usłyszymy) także robiącego ostatnio duże zamieszanie OPOSITION.

Bilety na Mayday 2023? Znajdziesz je tutaj!

Polski festiwal = polscy artyści!

Melania

Polacy nie gęsi i swoje techno legendy mają! Na taki statu zdecydowanie zasługuje Carla Roca. DJ-ka z ponad 20-letnim stażem to niekwestionowana diva techno ukazanego w biało-czerwonych barwach. Poza Karoliną polską scenę reprezentują także Michał Lazar, Bekett oraz rezydentka poznańskiego Projektu LAB Melania, która coraz częściej występuje poza granicami kraju nad Wisłą.

10 listopada czeka nas 16 godzin nieprzerwanej zabawy w katowickim Spodku. Oficjalny plakat festiwalu i pełen line-up znajdziecie poniżej.

Sprawdź też
Otsochodzi singiel

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone