Czytasz
Czy Hania Rani widzi duchy? Zrobiliśmy z nią wywiad video!

Czy Hania Rani widzi duchy? Zrobiliśmy z nią wywiad video!

Hania Rani wywiad

Hania Rani, polska pianistka, kompozytorka oraz wokalistka, niebawem rusza w trasę koncertową po Polsce promującą jej najnowszy album. My z tej okazji przeprowadziliśmy z nią obszerny wywiad w formie video.

W rozmowie z nami Hania Rani poruszyła wiele tematów zarówno muzycznych, jak i lifestyle’owych – wywiad pokaże wam nie tylko artystkę, ale także osobę pełną pasji i ciekawych zainteresowań.

Nasz redaktor Stanisław Bryś spotkał się z nią w parku nieopodal Uniwersytetu Muzycznego Imienia Fryderyka Chopina, uczelni, na której artystka zdobyła swoje wykształcenie muzyczne. Pojawiła się m.in. historia, jak zaczęła się przygoda pianistki z występami scenicznymi. Hania opowiedziała o swoich skromnych początkach, jak i późniejszych doświadczeniach koncertowych z całego świata. Wspomniała również, jak wielkie znaczenie ma architektura obiektów, w których gra i jak wiele zmienia dusza danego miejsca.

Z wywiadu możemy dowiedzieć się też, jakie artystka ma sposoby na odpoczynek i jaki jest jej pogląd na podróżowanie. Co najważniejsze Hania opowiedziała Stasiowi o jej inspiracji przewodniej związanej z nadchodzącą płytą, czyli świecie duchów. Posłuchajcie o tym, czym są dla Hani duchy i jak zawarła ten motyw w swojej muzyce:

Hania Rani zagra swoje wyjątkowe show w czterech miastach w Polsce. W ciągu niespełna tygodnia odwiedzi Kraków, Gdańsk, Poznań oraz Wrocław. Jak sama powiedziała, show przygotowane na nadchodzącą trasę będzie kompletnie nową audiowizualną ewolucją w jej scenicznej karierze.

Sprawdź też
Brat Charli XCX Swift

Hania Rani wywiad

Hania Rani zagra cztery koncerty – bilety znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone