Czytasz
Jeszcze więcej gwiazd. Mamy ostatniego headlinera SBM FFestival!

Jeszcze więcej gwiazd. Mamy ostatniego headlinera SBM FFestival!

sbm ogłoszenia

SBM uzupełnia line-up o kolejne ogłoszenia, dopełniając swoje wielkie przedsięwzięcie. Pośród wymienionych ksyw znajdziemy zarówno nowych, jak i wręcz historycznych już reprezentantów labelu. Ponadto poznaliśmy wreszcie ostatniego headlinera festiwalu.

Szef SBM

Wreszcie doczekaliśmy się i poznaliśmy ostatnie ogłoszenia SBM FFestival. Na czele puli nowo ogłoszonych artystów stoi Białas. Czy kiedykolwiek wyobrażaliście sobie ten festiwal bez nieodzownej jego obecności? My również nie braliśmy tego pod uwagę!

Ogłoszenia SBM

Brejdaki z plecakiem pełnym cashu

Bracia Kacperczyk powracają na Bemowo z nowym krążkiem. Ich świeżo wydana płyta Pokolenie Końca Świata przyjmuje się świetnie i jawi się jako fenomenalny album koncertowy. Co więcej, po świetnym występie zeszłego roku, Young Multi ponownie pojawi się na scenie. Każdy, kto był na tym koncercie, musi przyznać jedno: ciężko o bardziej oddanych i zaangażowanych fanów, niż bojówka Multiego.

Powrót do korzeni

Na festiwalu będziemy mieli również niezwykłe występy w ramach projektu SB Maffija Classics, w którym udział wezmą: Solar, Białas, Beteo, Bonson, Koldi, Danny, ADM i inni. Mówiąc o klasykach, to jeszcze po ośmiu latach przerwy od koncertowania na scenie pojawi się także TomB. Ponadto na festiwalu wystąpi się również Jacuś, uczestnik tegorocznej edycji Hotelu Maffija.

Sprawdź też
Thomas Bangalter Daft Punk nieopublikowany album

Ostatni Headliner

Nie mogło być inaczej. Na SBM FFestival jako headliner wystąpi 2115 Gang. Mimo oficjalnego odejścia Bedoesa z wytwórni przyjazne stosunki między nim a Solarem i Białasem zostały zachowane. Tak oto, podobnie jak rok temu, 2115 zrobi ogromny ogień na main stage’u. Przypomnijmy, że podczas ostatniej edycji Bedi i jego świta zagrali premierowo utwór Ketchup oraz nagrali do niego klip. Co przygotują tym razem? Możemy tylko gdybać, ale niewątpliwie będzie to wyjątkowe show.

Bilety na SBM FFestival znajdziecie tutaj!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone