Czytasz
Halo, Wrocław! Będziecie mieć swoje własne Zagrywki :3

Halo, Wrocław! Będziecie mieć swoje własne Zagrywki :3

Ulubiony bar z aktywnościami warszawiaków już 20 lipca otworzy się także we Wrocławiu. W menu: crazy golf, pokoje karaoke i stoły do beer ponga.

Jeśli mieszkacie lub odwiedzacie stolicę, jest spora szansa, że zajrzeliście do baru Zagrywki. Skąpany w świetle neonów, wypełniony po brzegi ekscytującymi atrakcjami, zachęca do częstych odwiedzin w gronie znajomych. Koncept klasycznych miejsc tego typu – jak kręgielnie czy bilard – zyskał nowoczesną i estetyczną odsłonę. Jak podkreśla Igor Konefał, czyli współwłaściciel Zagrywek, zwiedzili kawał świata w poszukiwaniu najciekawszych konceptów rozrywkowych. W drugiej połowie lipca wszystkich z nich zasmakują także wrocławianie. Będzie równie pięknie, gdyż za projektem wnętrza stoi ekipa MFRMGR Architekci. Ich projekt polskiego pawilonu Expo w Osace otrzymał nagrodę w finale konkursu!

Zagrywki Wrocław
Zagrywki Wrocław, fot. materiały prasowe

Wrocławskie miejsce będzie ogromne, bo lokal ma prawie 1300m2. Będzie to prawdopodobnie jeden z największych barów w mieście. Najważniejszą jego część stanowią aktywności, a tych znajdzie się tu aż siedem! – czytamy w zapowiedzi.

Lubisz aktywnie spędzać czas? Zatańcz z Nikolą Pośnik!

Zagrywki Wrocław: atrakcje

Oddajmy głos Marcinowi Konefałowi, czyli bratu Igora. – Chcieliśmy, żeby każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie – niezależnie od tego, czy przychodzi do nas sam, umówił się na randkę, czy na większe spotkanie ze znajomymi. Dlatego poza możliwością zdarcia gardła w pokojach karaoke, zatopienia piłeczek w kubkach od beer ponga i czy zdobycia hole-in-one na torze do crazy golfa, w Zagrywkach znajdą się też najnowocześniejsze flippery, piłkarzyki, skeeballe i stoły do shuffleboarda

Sprawdź też
Starożytny kangur

Zagrywki Wrocław, fot. materiały prasowe

Jeśli część aktywności brzmi tajemniczo, niczego się nie obawiajcie. Pomocna i otwarta obsługa wprowadzi Was w tajniki dyscyplin tak, byście mogli w pełni cieszyć się pobytem. Szczegółowe wyjaśnienie znajdziecie też na stronie baru, więc możecie przygotować się do zabawy jeszcze przed wizytą. To co, widzimy się w czerwcu przy Bogusławskiego?

Więcej informacji na stronie Zagrywek

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone