Czytasz
Czy Aleshen to wizjoner z podziemia? Tak określa sam siebie

Czy Aleshen to wizjoner z podziemia? Tak określa sam siebie

Aleshen

Mniej znani raperzy coraz częściej pokazują, że zasługują na coś więcej niż miano podziemnego rapera. Aleshen skutecznie wypracowuje swoją pozycję w świecie rapu.

Podziemny wizjoner

O północy 17 sierpnia na wszystkich serwisach streamingowych pojawił się nowy singiel zatytułowany WIZJONER. Jest to pierwszy solowy numer wydany pod szyldem GuGuGang od czasu WIDZI MI SIĘ, który miał premierę ponad trzy miesiące temu oraz który od premiery w Spotify i w serwisie YouTube zebrał niemal milion odtworzeń. Klip do nowego utworu powstał podczas podróży, którą Aleshen odbył po kontynencie. Faktycznie w tle możemy zobaczyć wiele pięknych europejskich miejsc.

Singiel WIZJONER jest bardzo dopracowany i zdecydowanie widać warsztat, który raper wyrobił sobie przez wiele lat twórczości. To już nie ten sam Aleshen lecący off-beatem przez większość numeru, jak na początku przygody z rapem. Z każdym kolejnym utworem widać postęp, czego najlepszym dowodem jest właśnie dzisiejszy track, w którym i tempo, i rytm, i energia są na odpowiednim miejscu.

Przełomowy projekt

Nowy utwór Aleshena to jednak nie tylko zwykły numer. Jest on jednocześnie singlem promującym nową płytę artysty, nazwaną jego pseudonimem. Będzie to trzeci solowy album w jego dorobku i jak sam mówi – najbardziej dopracowanym i przełomowym dziełem w jego karierze. Preorder dostępny jest od 17 sierpnia w oficjalnym sklepie GuGuGang i poza samym albumem, do kupienia będzie również merch.

Po ponad rocznej pracy w końcu mogę z wami się podzielić informacją, na którą czekało wielu z was. Skończyłem pracę nad albumem pod tytułem ALESHEN. Płyty self-titled muszą być przełomowe, dlatego zrobiłem najlepszy i najważniejszy projekt od początku mojej przygody z muzyką.

Sprawdź też
Lil Yachty

Pisze Aleshen na swoim Instagramie

Przez swoją pięcioletnią karierę muzyczną Aleshen wielokrotnie pokazywał już, że stać go na naprawdę wiele. Czy to na solowych numerach, czego dowodem jest niedawny przebój ZAZA, który na samym Spotify osiągnął już poziom ponad 4 milionów odsłuchów, a jego remix znalazł się na albumie CBW grupy Gombao 33 czy też na gościnnych występach, m.in. u PAKA i Young Multiego. Główna scena stoi przed nim otworem i teraz tylko od niego zależy, w jakim stylu na nią wkroczy.

Aleshen zagra podczas pierwszego dnia SBM FFestivalu. Bilety znajdziecie tutaj

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone