Czytasz
Zgotujmy BAXI najlepsze pożegnanie, na jakie zasługują! [KONKURS]

Zgotujmy BAXI najlepsze pożegnanie, na jakie zasługują! [KONKURS]

Jesteś fanem lub fanką Bass Astral x Igo i chcesz, żeby wspomnienie tego duetu żyło wiecznie? Świetnie się składa, bo my też! Szykujemy dla nich wyjątkowe pożegnanie, ale nie obędzie się bez Waszej pomocy.

Zasady akcji są bardzo proste. Wyślij nam swoją historię, anegdotę, zdjęcie, filmik – jakąkolwiek pamiątkę związaną z zespołem. Wasze materiały zostaną wykorzystane w naszym artykule, a autorów najlepszych z nich nagrodzimy! Mamy do rozdania 4 płyty z autografami! Macie szansę stać się współautorami i współautorkami najbardziej epickiego pożegnania. Nie przegapcie tej szansy.

Ekipa Going. złapała BAXI na ich warszawskim koncercie, aby osobiście podziękować im za lata owocnej współpracy. Nie obyło się bez prezentów!

BAXI
BAXI

Pamiętacie słynny artykuł w ASZ Dzienniku o specjalnych klawiaturach dla fanów? Wydrukowaliśmy go i ozdobnie oprawiliśmy. To jednak za mało, przygotowaliśmy więc specjalnie klawiatury dla Kuby i Igora – tak, miały same klawisze F5.

Podzielcie się swoimi wyjątkowymi wspomnieniami z koncertów Bass Astral x Igo. Opowieści, fun facty, zabawne zdjęcia czy materiały wideo – wszystko się nada! Czekamy na Wasze zgłoszenia. Macie czas do wtorku 12 października.

Sprawdź też
Bambi Margaret

Prześlij nam materiały TU

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone