Czytasz
Beata Kozidrak w nowej roli – znamy tytuł autobiografii artystki

Beata Kozidrak w nowej roli – znamy tytuł autobiografii artystki

Beata Kozidrak, oryginalne fot. autorstwa Adam Plu

Jak Beata Kozidrak sprawdziła się w roli pisarki? Niedługo będziecie się mogli o tym przekonać! Znamy już tytuł autobiografii artystki. Premiera książki Beata. Gorąca krew zapowiedziana jest na maj tego roku.

Beata Kozidrak w czasie lockdownu absolutnie nie próżnowała. Ten trudny czas dla branży muzycznej poświęciła na realizację swojej drugiej, obok muzyki, pasji – pisarstwa. Efekt? Autobiografia artystki, która napisana jest w nietypowej formule powieści. Fakty z życia gwiazdy, czas dorastania w rodzinnym Lublinie, jej pierwsze miłości i początki kariery poznamy bezpośrednio z jej indywidualnej perspektywy.

Przygotujcie się na szczere wyznania diwy, które już w maju przeczytać będziecie mogli w Gorącej krwi. Premiera publikacji zaplanowana jest na 4 maja 2021 roku – urodziny piosenkarki – ale już teraz możecie skorzystać z preorderu w Empik.com.

Do swojego prywatnego świata Beata Kozidrak zaprosiła nas już ramach akcji organizowanej przez Empik Music – Miasto Muzyka, w którym gwiazdy występowały w duecie z ważnymi dla siebie miastami. Polska wokalistka do współpracy zaprosiła… Lublin. Zabierając nas w podróż po urokliwej, lubelskiej starówce, ulubionych sklepach płytowych i nieznanych turystom zakamarkach, przedstawiła nam świat widziany nie oczami gwiazdy, a po prostu Beaty.

To było jedynie preludium do stworzonego wspólnie z producentem Duitem kawałka Bliżej. W nim piosenkarka przenosi się w świat wspomnień, „patrząc oczami dziecka” na zdarzenia ze swojej bujnej przeszłości. Utrzymany w konwencji disco utwór z pewnością może być doskonałym soundtrackiem pod lekturę autobiografii Beaty Kozidrak, dzięki której znajdziecie się zdecydowanie „bliżej” artystki.

Sprawdź też

Zamów książkę w preorderze na Empik.com

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone