Czytasz
Wyciekły prywatne wiadomości Beaty Kozidrak! Wiemy z kim zagra na festiwalu Miasto Muzyka

Wyciekły prywatne wiadomości Beaty Kozidrak! Wiemy z kim zagra na festiwalu Miasto Muzyka

I jakiego zdrobnienia używa (Beti <3), ale nie to jest najważniejszą informacją, jaką można wyczytać z konwersacji polskiej diwy. Poznaliśmy nazwiska artystów i artystek, którzy bedą towarzyszyć Beacie na scenie podczas jedynego w swoim rodzaju festiwalu Miasto Muzyka.

Festiwal Miasto Muzyka organizowany przez Empik i Going. od początku zapowiadał się wyjątkowo. Na warszawskim Lotnisku Bemowo do tej pory wystąpić mieli Beata Kozidrak i JIMEK. To, że polski kompozytor zagra z orkiestrą i znajomymi muzykami było wiadomo od początku. Ale nikt nie spodziewał się, że Beacie towarzyszyć na scenie będą specjalni goście. Dziś poznaliśmy pierwszych artystów i artystki, którzy staną się częścią niezwykłego show Bliżej. A to tylko początek!

Bilety na koncert kupicie w Going.!

Rosalie.

Rosalie. znamy z bujających kawałków w stylu r’n’b, przy których po prostu nie da się stać w miejscu. Jej twórczość już dawno doceniła sama “Beti”, nominując ją w kategorii Odkrycia w ramach Bestsellerów Empiku 2020. Jej album Ideal to świetna mieszanka muzyki końca lat 80 i początku lat 90., której jednocześnie daleko do powielania dobrze znanych schematów. Aksamitny głos polsko-niemieckiej piosenkarki i kompozytorki będzie miał okazję wybrzmieć z wraz z silnym, czterooktawowym wokalem Beaty już 25 września. Ten cross przejdzie do historii.

Igo

Igo to prawdziwe zwierzę sceniczne. Wiedzą o tym zarówno fani Bass Astral, jak i Clock Machine. Niezależnie od stylistyki, Igor Walaszek w formule live daje z siebie wszystko. Artysta ma na swoim koncie szereg muzycznych kolaboracji – występował z Darią Zawiałow, Natalią Nykiel czy sanah. Został dyrektorem artystycznym gali Bestsellery Empiku 2020, na której kierował zaskakującymi aranżacjami muzycznymi. Jak sprawdzi się w duecie z samą Beatą Kozidrak? Tak wyraziste dwie osobowości z pewnością zapewnią na Lotnisku Bemowo niezapomniane show. Rockowa energia w wykonaniu tej dwójki to pewniak!

Margaret

Margaret to niekwestionowana księżniczka popu, która we wrześniu na scenie wystąpi z królową Beatą. Chociaż sądząc po ostatnich manewrach muzycznych piosenkarki możemy śmiało ochrzcić ją już “księżniczką rapu”. Wystarczy wspomnieć jej wakacyjny hicior w duecie z Kizo czy numer Układanki z Young Igim, który został świetnie przyjęty zarówno przez fanów Margaret, jak i rapera. Co pokaże na wrześniowym koncercie z Beatą Kozidrak? Spodziewajcie się niespodziewanego!

Sprawdź też

Kukon

To chyba największe zaskoczenie tego zestawienia. Kukon to raper pochodzący z Biłgoraja, który znany jest ze swojego ciężkiego i mrocznego stylu. Współtworzenie kanału Piękny Syf w końcu zobowiązuje. Autor takich albumów jak Piękny Ból czy Agresja i Depresja sam siebie zwie “outsiderem polskiej sceny muzycznej”. Fakt, Kukon raczej stroni od artystycznych kolaboracji. Tym bardziej ekscytuje nas jego obecność na koncercie Beaty. Wrześniowy festiwal będzie okazją do zderzenia na scenie dwóch zupełnie różnych światów. Jesteście ciekawi? My bardzo!

Więcej o festiwalu Miasto Muzyka dowiecie się tutaj.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone