Czytasz
Bedoes i Lanek wyruszą w trasę promującą Opowieści z Doliny Smoków

Bedoes i Lanek wyruszą w trasę promującą Opowieści z Doliny Smoków

Bedoes Lanek Opowieści z Doliny Smoków Going. bilety

Trzy mocne single, album Opowieści z Doliny Smoków na półkowych sklepach już za tydzień, a teraz ogłoszenie trasy. Bedoes i Lanek nie próżnują!

Trasa koncertowa wystartuje w lutym – bilety trafiły właśnie do sprzedaży. Chcecie posłuchać Opowieści z Doliny Smoków na żywo? Nie widzimy przeszkód.

W tekście, w którym pisaliśmy o numerze “1998” i o tym, jak dobrą robotę zrobił dla rapowego środowiska Bedoes nawinął kilka ważnych wersów, w tym najbardziej zapadający w pamięć „Jestem dumny, że jestem Polakiem/Nie przeszkadza mi chłopak z chłopakiem”. Opowieści z Doliny Smoków mają być najdojrzalszym albumem w dorobku 21-letniego rapera. Nadchodzący album “to bezkompromisowa wycieczka po uczuciach człowieka doświadczonego przez zepsuty świat. Na płycie kipi od kontrastów. Miłość i poszukiwanie szczęścia staje naprzeciw złym ludziom, dużym pieniądzom i dziewczynom bez zahamowań.”

Bedoes Opowieści z Doliny Smoków Going. bilety

“Doszły nas słuchy, że Waszą wioskę nawiedzają utopce, gule i meluzyny. Bedoes i jego towarzysze z 2115 już pędzą do Was z mieczami by złapać złe stwory.” Gdzie zagrają Bedoes i Lanek? Reprezentanci SB Maffija odwiedzą m.in. Wrocław, Warszawę, Kraków, Katowice czy Gdańsk.

Sprawdź też
raperzy pieski

Bilety na trasę promującą Opowieści z Doliny Smoków dostępne są w Going.!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone