Czytasz
Bedoes nie miał wątpliwości. Oto najlepszy raper w Polsce

Bedoes nie miał wątpliwości. Oto najlepszy raper w Polsce

Bedoes najlepszy raper w Polsce

Cały kraj mówi o koncercie Taco Hemingwaya na Stadionie Narodowym. Głos zabrał również Bedoes, który nie krył podziwu dla dokonań kolegi po fachu. Określił go mianem: najlepszy raper w Polsce.

Ogromne słowa uznania

Mimo że Bedoes nie może narzekać na brak popularności, to umie przyznać, że na polskim podwórku istnieją równie mocni albo i mocniejsi gracze. Artysta był jednym z gości zaproszonych do występu podczas koncertu Taco na PGE Narodowym. Tuż po zakończeniu opublikował post, w którym podsumował to, co się wydarzyło.

Młody Probierz, bo chce, żeby cała moja drużyna wygrała. Dziękuje za zaproszenie do wzięcia udziału w tym historycznym wydarzeniu, jakim był Twój koncert na Stadionie Narodowym. Jesteś najlepszym raperem w Polsce, robisz wielkie i ważne rzeczy i zawsze byłeś i jesteś true to the game. Wytaczasz standardy na scenie i na zawsze zapiszesz się w kartach jako legenda. Dziękuje za zaproszenie jeszcze raz i najlepszego Filip – napisał wyraźnie wzruszony raper. W odpowiedzi Taco napisał krótkie, ale wymowne: Love u Borek.

Teleportacja, ale to Taco Hemingway i Dawid Podsiadło. Co się wydarzyło?

Najlepszy raper w Polsce: feeria ważnych momentów

Warto wspomnieć, że podczas gościnnego występu założyciel 2115 Label wykonał z Hemingwayem numer zatytułowany Chłopaki nie płaczą oraz kawałek 8 kobiet pochodzący z wydanego w 2018 roku legendarnego już albumu Soma 0,5 mg. Na scenie pojawił się również White 2115, który przy okazji wykonywania kawałka DRESSCODE wraz z Borysem wręczył autorowi Trójkąta Warszawskiego diamentową płytę za album Rodzinny biznes.

Sprawdź też
Nowa płyta Taylor Swift

Symboliczny gest wykonany w stronę Taco to jedna z wielu przykuwających uwagę akcji, jakie wydarzyły się podczas szeroko komentowanego koncertu na Narodowym. Masa ikonicznych gości, szereg miłych słów, rekordy publiczności oraz historyczne już łączenie się z Dawidem Podsiadłą. Jest o czym opowiadać, ale i poczytać. Przekonacie się o tym dzięki powyższemu tekstowi!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone