Czytasz
Bedoes vs Wojciech Olszański. Jaszczur atakuje SBM Maffiję i “Lawendę”

Bedoes vs Wojciech Olszański. Jaszczur atakuje SBM Maffiję i “Lawendę”

Youtuber przyczepił się do bangera SBM Maffija i wyglądu Bedoesa.

Bedoes i reszta raperów z SBM zostali żałośnie zaatakowani przez Aleksandra Jabłonowskiego, za którym kryje się aktor Wojciech Olszański. Patostreamer siedział ostatnio w areszcie, gdzie najwyraźniej wynalazł nowy sposób na podbicie swoich zasięgów – przyklejenie się do fejmu SBM Maffiji i Bedoesa. Nagrał typowy dla siebie filmik, gdzie drze się do kamery, tym razem celując swoje inwektywy w stronę raperów ze stajni SBM. Tym razem wziął na celownik ich największy banger pt. Lawenda z tegorocznego Hotelu Maffija 2:

Aktor przyczepił się do pierwszych słów kawałka:

Bo my chcemy żyć
Bo my chcemy kraść
No i żadna k*rwa nie zabroni nam

SBM Maffija – Lawenda

Rozsierdził go fakt, że raperzy wykrzykują słowo kraść – przecież to czysta demoralizacja i zwyrodnienie współczesnej młodzieży. Nieważne, że Aleksander Jabłonowski na swoich strimach grozi śmiercią, używa przemocy, wypowiada się proputinowsko i ogólnie jest patusem, jakich (nawet) w internecie mało. Gdy usłyszał w Lawendzie słowo kraść, nagle odezwała się w nim jego wrażliwa strona.

Bedoes vs Olszański – Borys wie, jak gasić hejterów

Warto dyskutować o tekstach w rapie, szczególnie, że ich konwencja czasem wiąże się z seksizmem i dyskryminacją, ale bądźmy poważni… Jedynym, który dokonuje tutaj dyskryminacji, jest sam Olszański, w niewybredny sposób przyczepiając się do wyglądu Bedoesa. Całe szczęście, Borys już dawno nic nie robi sobie z pocisków swoich hejterów i od lat pokazuje, jak walczyć z body-shamingiem.

“Softcore” x Scopes by Porsche | DOP Dominik Panasiuk from HART WARSAW on Vimeo.

Sprawdź też
Guzior Młody Zgred

Zresztą, cała sytuacja niewarta jest większej analizy. W końcu mamy do czynienia z patostreamerem i aktorem, którego działania w internecie mogą być po prostu czystą kreacją. Jedynym wniosek to fakt, że raperzy SBM Maffija mają naprawdę duży fejm, skoro interesują się nimi nawet obskurni, nacjonalistyczni youtuberzy.

Jabłonowski nie jest wart oceny, za to kawałki z Hotelu SBM Maffija – jak najbardziej!

Cóż, każdy sposób na podbicie zasięgów jest dobry dla patusiarskich streamerów. Mamy nadzieję, że Olszański wymyśli jeszcze sporo równie genialnych pomysłów podczas przyszłych pobytów w więziennych murach, a Bedoes dostarczy mu wiele tekstów do analizy!

bedoes olszański

Koncert, który stanie się legendą – JIMEK & GOŚCIE: HISTORIA POLSKIEGO HIP-HOPU

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone