Czytasz
Bedoes na Szlaku Wygnańców – raper zapowiada wakacyjną trasę

Bedoes na Szlaku Wygnańców – raper zapowiada wakacyjną trasę

Bedoes rozpoczyna Rewolucję Romantyczną i zapowiada ogólnopolską trasę. W ramach Szlaku Wygnańców wraz z Lankiem odwiedzi Warszawę, Katowice, Gdańsk, Wrocław, Poznań, Kraków i Bydgoszcz.

Bedi znany jest z kontrowersyjnych tekstów. Jego Rewolucja Romantyczna uderza w rząd, homofobów, konkurentów rapera i całą armię hejterów. Jednocześnie nawołuje do zjednoczenia w ramach jedynej słusznej rewolucji – tej opartej na prawdziwych emocjach i empatii. Najnowsze wydawnictwo artysty zostało wyróżnione w tym roku jako jeden z 5 Top Nowych Albumów na Spotify. Raper podzielił się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Nie zapomniał przy tym podziękować za wsparcie zarówno fanów, jak i rodziny.

A teraz Bedi i Lanek zapowiadają wspólną trasę! Dzisiaj na oficjalnym profilu Facebook SBM Label pojawił się post, który potwierdza wakacyjny tour.

Sądząc po kolejnych singlach z albumu możemy się spodziewać mocnych koncertowych wrażeń. Niedawno Bedoes wraz z Lankiem wypuścił nowy klip promujący najnowszy materiał. Na początku lutego raper z Bydgoszczy zaprezentował Dodę :*. Na swoim profilu na Facebooku zapodał kontrowersyjne intro do nowego kawałka.

Możesz mnie kochać albo nienawidzić. Nie ma nic pomiędzy. Albo mnie wspierasz albo płaczesz w komentarzach, ale nieważne po której stronie jesteś – to jest kurwa klip roku i nic na to nie poradzisz. Wrócę z głowami mych wrogów na maskach Rolls Royce-a. 💋

Sprawdź też
ogłoszenia SBM FFestival 2023

Czyżby raper nawiązywał do słynnej Doroty Rabczewskiej??? Czy to jej śle całusa? A może następnym razem to Doda powinna nagrać kawałek o bydgoskim raperze? Jedno jest pewne – teledyski Bedoesa zaczynają coraz bardziej przypominać etiudy filmowe, a „gra aktorska jest lepsza niż wszystkie seriale tvp i tvn razem wzięte”, jak wypowiada się jeden z fanów. Zresztą to nie jedyny taki komentarz, który znajdziemy pod najnowszym dziełem przedstawiciela SBM Label.

źródło: YouTube

Bediego świetnie ogląda się w klipach w stylu GTA, ale jeszcze lepiej słucha się go na żywo. Już niedługo kawałków z płyty Rewolucja Romantyczna doświadczymy w wersji live!

Bilety już dostępne w Going.!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone