Czytasz
BLACKPINK zanurzy fanów w wirtualnej rzeczywistości. W jaki sposób?

BLACKPINK zanurzy fanów w wirtualnej rzeczywistości. W jaki sposób?

BLACKPINK

Billboard podzielił się szczegółami dotyczącymi BLACKPINK: A VR Encore, czyli przedsięwzięcia, które trafi do fanów w sezonie świątecznym. Koncert będzie oparty na immersyjności, czyli tak zwanym zanurzeniu umysłów.

Wirtualne wydarzenie

Podczas koncertu BLACKPINK w wirtualnej rzeczywistości widzowie będą mieli okazję powrócić do finałowego występu Born Pink World Tour, który odbył się w ogromnym Gocheok Sky Dome w Seulu i obejmował przeboje z listy Billboard Hot 100 takie jak Pink Venom, Kill This Love i How You Like That, a także solowe występy Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy. Firma produkcyjna The Diamond Bros, zdobywca nagrody Emmy, jest odpowiedzialna za produkcję i reżyserię tej 70-minutowej inicjatywy.

Będzie ona dostępna wyłącznie w obszarze Music Valley w Meta Horizon Worlds. Jest to platforma do doświadczania wirtualnej VR, która umożliwia interakcję i wspólny udział w różnych treściach wirtualnych. BLACKPINK: A VR Encore będzie miało premierę we wtorek 26 grudnia o godzinie 17:00 czasu pacyficznego. Uczestnicy mogą już teraz zarezerwować miejsce. Później wydarzenie będzie dostępne przez miesiąc na wspomnianej platformie. Poniżej znajdziecie oficjalny trailer.

Wielki przełom w karierze BLACKPINK

Jesteśmy podekscytowani, że możemy przyjąć dynamiczny świat VR, ponieważ pozwala nam dotrzeć do jeszcze szerszej globalnej publiczności i dzielić się naszą muzyką w zupełnie nowy, otwarty sposób – powiedział girlsband w oświadczeniu. – Ten koncert w wirtualnej rzeczywistości to nie tylko pokaz; to rozszerzenie trasy, którą wkładaliśmy w nasze serca. Nie możemy się doczekać, aż zobaczycie magię, którą stworzyliśmy razem z The Diamond Bros i Meta, i dziękujemy naszym niesamowitym BLINKs za nieskończone wsparcie – dodano.

Sprawdź też
Białas Polonn

Josh Diamond, reżyser i producent wykonawczy w The Diamond Bros, podziela entuzjazm związany z tą znaczącą współpracą. – BLACKPINK to ikoniczna, przełomowa grupa i możliwość uchwycenia ich w VR w Seulu, w Korei Południowej, podczas ostatniego występu na trasie Encore, była niesamowita. Nie możemy się doczekać, aż wszyscy to przeżyją! – zachęca z pasją.

Spotify ma nową królową. Lisa z Blackpink bije kolejny rekord

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone