Czytasz
Piątkowe premiery: nowości wypuścili Bonus RPK, Słoń, Margaret czy sanah

Piątkowe premiery: nowości wypuścili Bonus RPK, Słoń, Margaret czy sanah

bonus rpk margaret

Kolejny piątek, kolejne nowości muzyczne. Bonus RPK, Margaret czy Słoń to dopiero początek całkiem obszernej listy.

Bonus RPK, Margaret, Słoń, sanah, Rosalie, Malin Montana, Piernikowski, Dizkret… Dzisiejsza lista premier jest spora i bardzo różnorodna. Jest czego słuchać!

Życia Weteran

Najmocniejszą rapową premierą jest dzisiaj niewątpliwie Bonus RPK i jego pierwsze LP po wyjściu na wolność. Raper spędził za kratami ponad cztery lata. Tak długi okres w niewoli niewątpliwie mocno wpłynął na charakter, jak i też podejście rapera do życia. Jak więc wygląda jego światopogląd po wszystkim, co go spotkało? Zapraszamy do odsłuchu.

Sprawdźcie, gdzie aktualnie Bonus ma zapowiedziane koncerty!

Siniaki i cekiny

Margaret prezentuje Siniaki i cekiny. Piosenkarka, przez liczne współprace z artystami hip-hopowymi nazywana czasem raperką, wydała kolejny album. Tytuł sugeruje wielowątkowość, a tematyka zahacza zarówno o pozytywne, jak i mocno negatywne aspekty życia artystki.

Zero Absolutne

EP Słonia promujące drugą część gry, której raper jest zarówno inwestorem, jak i współautorem. 21-minutowy mini album to siedem utworów, w których udzielili się na przykład PIH, Shellerini czy Frosti. Dla fanów klasycznego, hardkorowego wydania artysty powinien to być bardzo satysfakcjonujący materiał.

Beyond Echo of Time

Nie samym mainstreamem słuchacz żyje. Wczoraj na streamingi trafił również nowy album Piernikowskiego. Raper znany między innymi ze składu Syny wydał ponad 50-minutowy materiał, czyli konkretną rzecz dla koneserów.

Hotel Lobby

Po przeglądzie albumów przyszedł czas na single. Na pierwszy ogień idzie najnowszy track Malika Montany. Dla odmiany tym razem nasz król zagranicznych kooperacji wziął na feata kogoś mniejszego kalibru. Kyle Richh to amerykański raper, którego kariera dopiero zaczyna się rozpędzać.

Rewanż

Z singlem zjawił się także Dizkret, co dla wielu słuchaczy oldschoolu w Polsce będzie wspaniałą wiadomością. Za bit odpowiadają Falcon1 oraz Moo Latte, producent odpowiedzialny chociażby za tworzenie muzyki dla Bitaminy.

Sprawdź też
Joost Klein

Wędrówka Dusz

Kolejnym singlem obdarzył nas także jeden z najbardziej urokliwych kobiecych duetów w aktualnym polskim mainstreamie. Rosalie. i Chloe Martini zabierają nas na Wędrówkę Dusz.

Śrubka

Ostatnią, choć ewidentnie nie najmniej ważną premierą jest nowy singiel sanah. Artystka porównuje w najnowszym utworze kobietę do śrubki, która światem dziś obraca.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone