Czytasz
Borixon konstruuje Chillwagon 2.0?

Borixon konstruuje Chillwagon 2.0?

Wiecznie młody i głodny nowych muzycznych inicjatyw Borixon zapowiedział dzisiaj swój kolejny skład. Na krótkim filmiku na Instagramie przedstawił projekt fave7777.

Lider Chillwagonu zarzekł się, że jest na co czekać, i że szykuje się świeża, nowa fala. Na Instagramie Fave7777 jest oznaczonych aż 12 innych artystów. Poza Waimą, hypemanem Żabsona, który zyskuje uznanie w środowisku rapowym już od jakiegoś czasu, ciężko rozpoznać tam kogokolwiek innego. Borygo nie pierwszy raz stawia na młodą krew. Ciężko o rapera, który tak długo utrzymuje się na topie mainstreamu nie będąc przy okazji zdziadziałym dinozaurem.

Wchodząc na oznaczony Instagram możemy zobaczyć fotę ze wszystkimi członkami Fave7777. Poza Waimą wyróżnia się między innymi jedna raperka. Wszyscy wyglądają bardzo młodo i sugerują, że szykuje się Chillwagon w wydaniu generacji Gen Z.

Ciężko póki co powiedzieć coś więcej na temat tego tajemniczego projektu. W opisie IG widnieje link do YT, jednak jest on na razie niedostępny. Prawdopodobnie jest to pierwszy singiel nowej supergrupy, jednak nie padły żadne konkretne informacje odnośnie premiery.

Sprawdź też

W rapowej branży stawia się na młodych

Wprawdzie Młode Wilki Popkillera nieco ucichły, ale bynajmniej nie znaczy to, że w rapie przestano interesować się newcomerami. Takie akcje jak SBM Starter czy Asfalt NEXT pokazują, że wytwórnie łakną młodych talentów. Dokładnie takie samo podejście ma Borixon, który od lat nie zatrzymuje się w swoim rozwoju muzycznym. Jako weteran rapowego podwórka, z otwartą głową wciąż poszukuje kolejnych nowych twarzy, którym chce pomóc rozwinąć skrzydła.

Więcej polskiego rapu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone