Czytasz
Camila Cabello pomoże wam w medytacji. To możliwe dzięki Spotify

Camila Cabello pomoże wam w medytacji. To możliwe dzięki Spotify

Camila Cabello

Calm i Spotify ogłosili nawiązanie współpracy, by uczynić medytację bardziej dostępną. Jedną z zaangażowanych osób jest Camila Cabello.

Współpraca Spotify i Calm

Calm to numer jeden wśród aplikacji do medytacji. W październiku 2022 roku firma ogłosiła, że osiągnęła ponad 100 milionów pobrań i posiada ponad cztery miliony płacących subskrybentów. Teraz popularna apka do medytacji łączy siły ze Spotify, aby oferować treści za pośrednictwem tej platformy streamingowej.

Wybrane medytacje Calm będą dostępne obok istniejących podcastów na Spotify, a więc nie będzie wymagana dodatkowa aplikacja. Partnerstwo jest częścią inicjatywy Spotify Open Access, która została uruchomiona w 2021 roku i umożliwia firmom udostępnianie swoich płatnych treści w ramach różnych poziomów subskrypcji.

Podczas gdy część treści jest dostępna za darmo dla użytkowników Spotify, inne będą wymagać rozpoczęcia bezpłatnego okresu próbnego Calm lub zakupu subskrypcji. Wspomniane okresy trwają siedem dni, a członkostwo Calm Premium kosztuje 14,99 dolarów miesięcznie.

Camila Cabello jako mentorka

Na Spotify dostępne są teraz sesje Breathe Into It z udziałem Camili Cabello, znanej przede wszystkim z utworu Havana. W tych sesjach popularna artystka rozmawia o nieprzewidywalnej naturze życia i o tym, jak odnaleźć spokój i pozytywne podejście w obliczu trudności związanych z wpływem mediów społecznościowych. Cabello często podkreśla, że medytacja jest dla niej cenną praktyką w życiu, a wyłączanie sociali przynosi jej ogromne korzyści.

Spotify udostępnia również Calm dla dzieci. Posiada także kilka opowiadań do snu czytanych przez takie osobistości jak Jennifer Garner i Wanda Sykes. Użytkownicy również mogą skorzystać z partnerstwa z dodatkowymi treściami dostępnymi na Spotify.

Bilety na najlepsze koncerty znajdziecie w tym miejscu

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone