Czytasz
Cardi B jest singielką?! Krążą nowe oskarżenia i plotki

Cardi B jest singielką?! Krążą nowe oskarżenia i plotki

Cardi B ogłosiła na Instagramie rozstanie z mężem Offsetem. Wszystko zadziało się w obliczu plotek jakoby członek zespołu Migos zdradził swoją żonę z Chrisean Rock.

Wzloty i upadki

Cardi B i Offset są rodzicami dwojga dzieci. Ich pierwsza córka, Kulture, ma już 5 lat. W 2021 roku na świat przyszedł chłopiec, któremu nadali imię Wave. Para przeszła przez burzliwe wzloty i upadki. W 2017 roku zawarli małżeństwo, lecz już rok później zdecydowali się na rozstanie. Krążyło wówczas wiele spekulacji o zdradach ze strony Offseta, za co publicznie przeprosił artystkę. W 2019 roku Cardi B potwierdziła, że próbują naprawić swoją relację. Pomimo złożenia wniosku rozwodowego w 2020 roku, rok później zakochani już do siebie wrócili. Sama raperka wyznała, że nigdy wcześniej nie czuła się szczęśliwsza. Teraz jednak znów doszło do rozstania. 

Oskarżenie o zdradę

W minioną niedzielę Blueface oskarżył Offseta o romans z Chrisean Rock. Była dziewczyna Blueface’a kategorycznie temu zaprzeczyła. To jednak nie zniechęciło rapera, który nie ustawał w swoich twierdzeniach. Zapytał na platformie X: Czy naprawdę nie spotkałaś się z mężem Cardi B 10 listopada w ich domu w Los Angeles? Aktualnie post został usunięty. Chrisean początkowo odpowiedziała, że to fałszywe informacje. Następnie przeszła do kontrataku, sugerując, że w historii wyszukiwania Blueface’a znalazła rzekomo kompromitujące go materiały. Offset również zareagował na oskarżenia Blueface’a, komentując krótko: Nigdy nie rozmawiałem ani nie miałem z tą kobietą żadnych kontaktów fizycznych. Mówię prawdę, a ty potrzebujesz pomocy, człowieku.

Całe zajście zaczęło się od spekulacji, gdy para przestała obserwować się nawzajem na Instagramie. Plotki o rozstaniu nabrały tempa po tym, jak Cardi B opublikowała tajemnicze wiadomości o pozbywaniu się martwego ciężaru. Następnie na Instagramie na żywo powiedziała fanom, że jest singielką: – Od jakiegoś czasu jestem singielką – zaczęła. – Bałam się. Nie wiedziałam, jak powiedzieć o tym światu. Czuje, że dzisiaj to był jakiś znak. Gdy ostatnim razem robiłam live’a, to chciałam wam powiedzieć, ale nie wiedziałam jak, więc zmieniłam zdanie. Ale to prawda, od jakiegoś czasu nie jestem już w związku.

Sprawdź też: Playboi Carti wydaje nowy numer i wciąż pogrywa z fanami

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone