Czytasz
Carpigiani: podsumowanie ubiegłej dekady – Karpiki 10’s

Carpigiani: podsumowanie ubiegłej dekady – Karpiki 10’s

Carpigiani Wojtek Sawicki Karpiki

Elko, ponad tydzień temu ruszałem na moim fanpage’u z podsumowaniem obecnej dekady. Czas przedstawić tę inicjatywę na łamach Going.!

Zawsze marzyłem o zorganizowaniu eventu, w którym społeczność skupiona wokół Carpigiani, ale i nie tylko (zapraszajcie wszystkich pasjonatów muzyki!) wybierze wspólnie najlepsze płyty i single z 10’s. Czasu w muzyce bardzo pasjonującego, przynajmniej dla kogoś, kto na bieżąco śledził narodziny vaporwave’u, hegemonię trapu na listach przebojów, świetność footworku, PC-musicowe eksperymenty, jak i przesłuchał dziesiątki albumów, które być może nie zmieniły świata, ale były fantastyczne.

Dlatego tym bardziej się cieszę, że razem wybierzemy najfajniejszą muzyczkę z ostatnich dziesięciu lat. Zapraszam do wrzucania swoich propozycji w dyskusji na specjalnie założonym na tę okazję evencie oraz śledzenia Carpigiani na Facebooku, gdzie wyselekcjonowani przeze mnie kuratorzy będą publikować swoje rekomendacje.

Roztrzygnięcie tego bezprecedensowego konkursu i ogłoszenie ostatecznych wyników 19 stycznia 2020 roku. Zachęcam do uczestnictwa w zabawie, będzie super, zobaczycie!

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone