Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #23

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #23

Kim Petras Carpigiani single playlista Going. MORE

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem.

Zaczynamy poniedziałek od czegoś przyjemnego, czyli od selekcji najciekawszych utworów z minionego tygodnia. Właśnie wjechała najnowsza poptymistyczna dostawa, wystarczy dla każdego!

Kim Petras – Malibu

Kim opuszcza wampiryczne, gotyckie rejony na rzecz eskapistycznego, słonecznego nu-disco z elementami funku. Przez chwilę naprawdę uwierzyłem, że opalam się na plaży w Malibu!

Fire-Toolz – (((Ever-Widening Rings)))

Angel Marcloid w zjawiskowy i bezpretensjonalny sposób łączy ze sobą vaporwave, soft-rock, Genesis, city pop i black metal. W efekcie czego poniższy eksperymentalny, acz bardzo przystępny utwór można określić mianem kompozycji Pata Metheny’ego czasów nadmiaru.

Lyam – Awai

Niewiele wiem o tym ziomeczku, poza faktem, że jest z Londynu i świetnie żongluje stylami. W międzyplanetarnym Awai Lyam stapia w rewelacyjną całość digi-r’n’b, house i brytyjski garaż. Jest eksperymentalnie, nowocześnie i bardzo przebojowo. Gdy słucham tego wystrzelonego w kosmos utworu, to myślę o Bludworku, Sedze Bodedze, Shift K3yu i Disclosure. Bardzo polecam!

Vinyl Williams – Soft Soul

Nasz spec od psychodelicznego, odrealnionego popu ponownie spełnia pokładane w nadzieję. Soft Soul to tajemniczy, halucynogenny wywar z muzyki Beach Boys, Dungen i Clientele. Jest w tym jakaś magia.

Yung Lean feat. Ariel Pink – Starz

Enigmatyczny, widmowy ambient pop, który kruszy najtwardsze serca. Jak dwie gwiazdy niezalu połączą siły, to nie ma ani jednej marudy na caluśkim muzycznym świecie.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

Sprawdź też
Chris Martin

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone