Czytasz
W poniedziałek „Debata w koronie. Etyka: wyzwania w branży muzycznej.” organizowana przez Poptown

W poniedziałek „Debata w koronie. Etyka: wyzwania w branży muzycznej.” organizowana przez Poptown

Nie macie jeszcze planów na poniedziałkowe południe? To już macie – 18 maja o 12:00 na fanpage’u portalu Poptown odbędzie się kolejna ważna debata z udziałem przedstawicielek i przedstawicieli branży muzycznej.

Wszyscy zadajemy sobie bolesne pytanie „Jak bardzo pandemia dotknie branżę muzyczną?”. Poniedziałkowa „Debata w koronie. Etyka: wyzwania w branży muzycznej.” będzie kolejnym wartym uwagi wydarzeniem poświęconym obecnej kondycji środowisk związanych z kulturą, wydarzeniami i muzyką.

Jak informują organizatorzy: „Spotkamy się, żeby przemyśleć, na jakich zasadach może działać w przyszłości branża muzyczna. Czy dalej ma być sferą, w której łatwo narzucić nieuczciwe warunki gry, czy możemy powalczyć o przestrzeń, w której realizacja swojej pasji i dostarczanie emocji publiczności odbywać się będzie na sprawiedliwych zasadach. (…) Czy godne warunki pracy w branży muzycznej są możliwe?” W rozmowie, którą poprowadzi dziennikarz Paweł Klimczak udział wezmą:

Gosia Płysa (Unsound)
Miko Czerwiński (Amnesty International Polska / Queerowy Maj)
Moli Monster (Oramics)
Paweł Trzciński (Distorted Agency)
Piotr Orlicz (Audioriver Festival)
Weronika Lewicka (Społeczna Inicjatywa Narkopolityki – SIN / Fundacja Edukacji Społecznej)

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu „Debata w Koronie” organizowanego przez portal Poptown.eu. Pierwsza debata odbyła się 4 maja i dotyczyła tematu lokalności w dobie globalnej pandemii. W drugiej debacie zastanawialiśmy się nad tym czy klub może być instytucją kultury i jak może współpracować z organami samorządowymi.

My to wydarzenie szczerze polecamy i z wielką ciekawością będziemy wsłuchiwać się w dyskusję „Etyka: wyzwania w branży muzycznej”, która rozpocznie się już o godzinie 12:00 w poniedziałek 18 maja. Odpalcie fanpage Poptownu i uczestniczcie w tym razem z nami!

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

Sprawdź też
Kadr z filmu "Ostatnie pokolenie”, reż. Mikołaj Borowy, mat. promocyjne

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2020 • Wszelkie prawa zastrzeżone