Czytasz
Czy Rosalie. jest w stanie udowodnić, że nie jest robotem?

Czy Rosalie. jest w stanie udowodnić, że nie jest robotem?

Rosalie. zrobiła wywiad sama ze sobą. A my byliśmy w pobliżu. Wiemy jak zagrała swój utwór na gongu. I co, poza całowaniem, lubi robić w ramach relaksu. 100% HOT. Łyknijcie sobie ten przyjemny wywiad.

Zaprzyjaźniona redakcja Poptown razem z Samsung i Rosalie. przygotowują klip do piosenki Chodź, chodź, chodź, który wyreżyseruje niezastąpiony duet Andiamo Works. Najntisowy klimat i kminy o naturze współczesnych social mediów uchwycą w całości przy pomocy smartfonów Galaxy S21 Ultra 5G. Całkiem niedawno, gdy obgadywali wszystko wspólnie, odezwał się do nich tajemniczy głos. Rosalie. z równoległego wymiaru przedostała się do nich przez magiczny portal i postanowiła dowiedzieć się co sama porabia w innym uniwersum i zadać sobie kilka ważnych i kilka mniej ważnych, chociaż nadal kluczowych, pytań.

Dzięki temu sami odkryli kilka ciekawych rzeczy o swojej bohaterce. Piosenkarka próbuje m.in. udowodnić, że nie jest robotem, opowiada o swoich poczynaniach w czasie lockdownu oraz ewentualnej propozycji poprowadzenia sylwestra w TV. Dostała też zadanie zagrania Chodź, chodź, chodź na gongu. Jak jej poszło? Mieliśmy szczęście być w pobliżu i móc zarejestrować tę rzadką okazję. Dzięki temu całość możecie zobaczyć w formie wideo poniżej:

O całej akcji dowiecie się klikając tutaj. Więcej o smartfonie Galaxy S21 Ultra 5G, którym Poptown i Samsung nakręcą teledysk do Chodź, chodź, chodź poczytacie z kolei w tym miejscu. My działamy w pocie czoła. Do następnego!

Credits:

Wideo: Luke Jaszcz @lukejaszcz

Montaż: Igor Kaczmarek

Asystent: Janek Ruszel @jestesmy_w_subaru

Sprawdź też

Make Up Artist: Sonia Kieryluk @soniakieryluk

Produkcja: Daniel Jankowski @danythebooy, Coco Kate @coc0m0, Marek Tarnowski

Dziennikarz: Cyryl Rozwadowski @c_r34l

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone