Czytasz
Yung Lean, Moses Sumney, Nick Hakim i inne płytowe premiery, które musicie przesłuchać

Yung Lean, Moses Sumney, Nick Hakim i inne płytowe premiery, które musicie przesłuchać

Znowu piątek! To oznacza nic innego, jak świeże muzyczne premiery. Wiosny za oknem raczej nie widać, więc pocieszenie przyniesie Wam kilka albumów, które właśnie ujrzały światło dzienne.

Piątek to nasz ulubiony dzień tygodnia nie tylko dlatego, że oznacza początek weekendu – uwielbiamy go także dzięki cotygodniowym premierom albumów i EP-ek! Spośród nich staramy się wybrać najlepsze kąski – te tradycyjnie znajdziecie poniżej. Miłego odsłuchu.

Moses Sumney – græ

Geniusz ponownie przemówił, a raczej zaśpiewał. To drugi długogrający krążek pochodzącego z Asheville wokalisty i przeszło godzinna uczta dla naszych serc. Będziemy do niego wracać nie raz, bo to po prostu czysta przyjemność i metafizyczne doświadczenie.

Future – High Off Life

No i w końcu jest! Future mówił, że album jest swego rodzaju zapisem aktualnego życia i wznoszeniem się na następny poziom swojej kreatywności – czy tak jest? Odpalcie High Off Life i oceńcie sami! Na płytce pojawiają się także Drake, Travis Scott, Lil Uzi Vert czy Young Thug, a więc waga ciężka.

Charli XCX – how i’m feeling now

Gdy tylko zaczęła się izolacja i cała ta nieciekawa sytuacja związana z pandemią, Charli XCX zapowiedziała wydanie krążka, będącego zapisem jej emocji i przeżyć z tego okresu. Każdy kolejny singiel świadczył o tym, że album może być czymś naprawdę dobrym i tak też jest! Muzyczne eksperymenty Brytyjki siadają idealnie.

Smolasty – Pełnia

Sam Smolasty mówi, że album jest podróżą ku odnalezieniu samego siebie i pragnieniu, by żyć pełnią życia. Dziś o 18:00 dowiemy się więcej, dzięki stramowi będącego kolejną odsłoną cyklu Premiera Online – będzie oczywiście opcja zadawania pytań! Do zobaczenia.

Nick Hakim – Will This Make Me Good

Choć Amerykanin na nowy longplay kazał nam czekać trzy lata, to warto było wykazać się cierpliwością. Pytanie będące tytułem płyty, Nick zadawał sobie odkąd był małym chłopcem i próbował w ten sposób ogarnąć panujący dookoła zgiełk. Krążek zabiera nas w dalekie muzyczne otchłanie, z których nie chcemy powracać – to emocje i prawda w najczystszej postaci.

Yung Lean – Starz

Szwed jak zwykle nie zawiódł swoich fanów i wydał kolejny niezły album. Nie jest to być może najlepsza pozycja w jego dyskografii, ale na pewno warta przesłuchania. Dajcie jej szansę, a znajdziecie tam kilka prawdziwych perełek – jak chociażby poniższy numer.

Pamiętajcie, że profilaktyka, higiena i przestrzeganie zasad w kontaktach międzyludzkich to teraz bardzo istotne sprawy. Poniżej przeklejamy Wam ważną informację:

– często i dokładnie myj ręce, używając mydła i wody

– kiedy kaszlesz lub kichasz, zakrywaj usta i nos – najlepiej chusteczką lub rękawem

Sprawdź też
Kendrick Diss

– zachowaj co najmniej 1.5 metra odległości od osób, które kaszlą i kichają

– unikaj skupisk ludzkich. Stosuj się do zaleceń i komunikatów dotyczących przeciwdziałania koronawirusowi

Jeśli masz objawy lub kontakt z osobą zakażoną, powiadom o tym telefonicznie stację sanitarno-epidemiologiczną pod numerem 800-190-590

Nie panikujcie, uważajcie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone