Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #34

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #34

FKA Twigs Kali Uchis single playlista Carpigiani tydzień słuchaj nowości MORE

Od czego najlepiej zacząć nowy tydzień? Od zapoznania się z moją poptymistyczną selekcją najlepszych utworów z poprzednich siedmiu dni. Zapewniam, że warto!

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem!

Oklou – Unearth Me

Oklou jako druidzka wojowniczka stara się odnaleźć wspólne cechy natury i cyberpunkowej rzeczywistości. Jej ambient trance’owa kołysanka z dodatkiem alt-r’n’b i UK bassu na długo zostaje w pamięci. FKA Twigs na mniejszą skalę.

Fabiana Palladino – Waiting

Długo czekałem na taki rasowy, pop-funkowy szlagier żywcem wyjęty z lat osiemdziesiątych. Fabiana i Jai Paul, spisaliście się na złoty medal ze szwajcarskiej czekolady.

Kali Uchis & Rico Nasty – Aquí Yo Mando

Dwie moje ulubione obecnie artystki okołomainstreamowej scenie zapuszczają się w dancehallowe tereny latynoskiego pop-trapu. I jest to bardzo przebojowa eskapada.

SG Lewis feat. Robyn & Channel Tres – Impact

Sprawdź też
śmieszne zwierzęta

Lewis zabrał na swój taneczno-imprezowy pokład same dobre mordeczki. I bardzo słusznie, bo razem stworzyli electro-house’owy przebój roku. Wszystko w tym kawałku krzyczy – jestem sztosiwem.

645AR feat. FKA Twigs – Sum Bout U

Twigs zwiera szyki z muzyczną gwiazdą TikToka, czyli z reprezentantem (jedynym?) squeaky rapu o pseudonimie 645AR. Wysokie głosy naszych bohaterów świetnie się uzupełniają i razem z post-pcmusicowym, najntisowym bitem El Guincho tworzą coś na kształt r’n’b przyszłości. Początkowo zbiło mnie to z tropu, ale już dzisiaj słucham Sum Bout U z niekłamaną przyjemnością.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone