Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #37

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #37

Nubya Garcia Calvin Harris Carpigiani single playlista MORE słuchaj nowości

Wjeżdża pochmurny poniedziałek, a wraz z nim przegląd najlepszych utworów z ostatnich dni. Mam nadzieję, że zestaw piosenek trochę Was dzisiaj rozgrzeje.

Kolejny tydzień, kolejne topowe single od Wojtka Sawickiego aka DJ-a Carpigianiego. Sprawdźcie, co dobrego przyszykował dla nas tym razem!

Calvin Harris, The Weeknd – Over Now

Smuci was schyłek lata? Jeśli tak, to Calvin i Abel przychodzą z odsieczą. Owoc ich współpracy to słodko-gorzki, wyczilowany synth-funk. Wakacyjny bop jak malowany.

Ela Minus – el cielo no es de nadie

Latynoski, mroczny outsider house o wyczuwalnym napięciu seksualnym. Idealny do przemierzania gęstej kolumbijskiej dżungli w środku gwieździstej nocy. Dajcie się pochłonąć ciemności.

Hockeysmith – Hyper Kobra

Piękny, futurystyczny hyperpop, który w mig (wystarczy nanosekunda) uzależnia i wprawia w błogi nastrój. Aphex Twin, Cocteau Twins i Grimes stoją na czatach.

Nao feat. Lianne La Havas – Woman

Sprawdź też
Kanye West Oskarżony

Wybitne collabo niezalowych gwiazd nowego r’n’b. Mówi się, że same nazwiska nie grają, ale akurat tutaj zagrały świetny, synth-funkowy neo-soul. Pamiętajcie – kobiety są najlepsze.

Nubya Garcia – The Message Continues

Ta utalentowana saksofonistka to naprawdę zjawiskowa postać na mapie współczesnej sceny jazzowej. Nie wierzycie? To sprawdźcie The Message Continues, czyli ultra przyjemnego, a zarazem wirtuozerskiego soul-jazzu. Kamasi who?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone