Czytasz
Światowa literatura i muzyczny powrót – polecamy premiery online Empiku

Światowa literatura i muzyczny powrót – polecamy premiery online Empiku

Zadie Smith książki literatura MORE premiery online Empik Premium

Nie tylko Zadie Smith i jej doświadczenia z czasów lockdownu. Kogo jeszcze usłyszymy (i zobaczymy) w najbliższych premierach online Empiku?

Seria czterech premier, które odbędą się w tym tygodniu (jedna na początku przyszłego) zdominowana została przez literaturę. Wyjątkiem jest duet Hurts, który ponad dekadę temu zawojował listy przebojów singlem Wonderful Life. Później atakowali ją z różnymi skutkami, natomiast faktem jest, że w najbliższy piątek, 4 września, ukaże się ich najnowszy album Faith.

Rozsiądźcie się wygodnie i sprawdźcie, na które empikowe premiery online warto czekać!

Anne Applebaum

Doskonale znana w Polsce dziennikarka i laureatka Nagrody Pulitzera wydaje nową książkę. Po raz pierwszy będzie to tak osobiste dzieło, w której Applebaum porusza tematykę biograficzną, opowiada o swoich przemyśleniach i uczuciach. Spotkanie dotyczące premiery Matki Polki poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Zadie Smith

Jak wspominaliśmy już na początku artykułu, jedna z najbardziej znanych brytyjskich pisarek wydaje nową książkę. Książkę nietypową, bo zawierającą przeżycia, przemyślenia i emocje związane z czasem lockdownu, który nie tak dawno temu spotkał każdego z nas. W Przebłyskach Zadie Smith w swoim stylu mierzy się z uniwersalnymi pytaniami i zastanawia się, co tak naprawdę znaczymy dla innych. Rozmowę poprowadzi Anna Dziewit-Meller, której najnowszą książkę Od jednego Lucypera również polecamy!

Jo Nesbø

Sprawdź też
Nickelback

Norweska gwiazda literatury kryminalnej wydaje nową książkę. Nikogo nie powinno to dziwić, nikogo to nie zaskakuje, ale i tak wielu z nas czeka na kolejną dawkę mrożących krew w żyłach detektywistycznych opowieści. Królestwo ukaże się na sklepowych półkach już 2 września, a skandynawski autor odpowie na pytania Adama Szaji już w ten piątek.

Hurts

Autorzy jednego przeboju czy wartościowy zespół z wieloma pomysłami? Opinii jest wiele, my natomiast wiemy, że już w ten piątek Brytyjczycy wydadzą swój piąty studyjny album. Warto posłuchać poniedziałkowej rozmowy chociażby dlatego, żeby zobaczyć, jak wiele znaczy dekada w muzyce. Poprowadzi ją Justyna Dżbik-Kluge.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone