Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #7

Carpigiani poleca: najciekawsze single ubiegłego tygodnia #7

Grimes Going. Carpigiani

Cześć, tu Wojtek z Carpigiani! Wracam z moją selekcją najciekawszych utworów z zeszłego tygodnia. Mam nadzieję, że autorski wybór piosenek umili Wam mroźne dni.

Tęskniliście za Jessy Lanzą? To dobrze się składa, bo brytyjska artystka wróciła w projekcie The Galleria. Oprócz tanecznych brzmień z UK ubiegły tydzień obrodził w zaskakujący utwór Riny Sawayamy (dużo serduszek) i spokojniejszą wersję Grimes (również sporo miłości). Przed Wami kolejna selekcja Carpigiani, enjoy!

The Galleria – Stop & Go

Morgan Geist i Jessy Lanza to taki duet, który rozkręci każdą imprezę. Ich najnowszy numer to prawdziwy parkietowy killer w stylu wczesnej Madonny, to zajebisty, ejtisowy freestyle. Kto rzuca wszystko w kąt i idzie razem z “Stop & Go” w tany do białego rana?

Amnesia Scanner feat. Lalita – AS Acá

Obłąkana, ekscentryczna mieszanka deconstructed clubu, post-industrialu i art popu. Latynoskie, futurystyczne zaklęcie wypowiedziane przez sfazowaną Rosalię.

Joy Orbison x Overmono – Bromley

Post-glitchowy, eksperymentalno-deconstructed-klubowy bangierek dla elektronicznych nerdów, dla techno-wyjadaczy. Rozkosz zarówno dla intelektu, jak i dla bioder. “Say it, yeah”.

czytaj dalej: Nie tylko Joy Orbison – bassowe tracki idealne na imprezę

Rina Sawayama – STFU!

W życiu nie spodziewałbym się tego, że Rina pójdzie w klimaty okołometalowe. Siedzę, słucham i nie dowierzam. Niech mnie ktoś uszczypnie.

Metal, punk czy hardcore? Wybierz swoją ścieżkę i chodź na gitarowe koncerty w Warszawie!

Grimes – So Heavy I Fell Through the Earth

Czyżby Grimes wracała do swoich muzycznych korzeni? Bjorkowskie, eteryczne “So Heavy” brzmi trochę jak piosenka z pierwszych płyt Kanadyjki. To relaksujący, eskapistyczny miks dream-popu i ambient techno.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone