Czytasz
Carpigiani: rapowo-miłosna plejlista na Walentynki

Carpigiani: rapowo-miłosna plejlista na Walentynki

Playboi Carti Carpigiani Walentynki Going. bilety rap

Z okazji walentynek przygotowałem dla Was rapowo-miłosnego składaka. Mam nadzieję, że zakochacie się w tych lovesongach na zabój.

Jest powrót do wielkiego przeboju z 2003 roku, są znakomici raperzy młodego pokolenia, jest wyjątkowa Princess Nokia, jest też polski akcent. Słuchajcie i przedłużajcie sobie święto zakochanych na cały weekend. Niech trwa – Carpigiani przyznaje znak jakości!

Plany na Walentynkowy weekend lub prezent? Polecamy się!

Playboi Carti feat. Bryson Tiller – Fell In Luv

Krótka historia o tym, jak werbalny automat traci układ scalony dla repetytywnego, post-reichowego trapu. Minimalistyczny, grawitacyjny bicik Bourne’a to prawdziwy majstersztyk szkoły nowego rapu, który wysyła wszystkich świeżo zniewolonych absztyfikantów gdzieś daleko poza układ słoneczny. Pamiętacie “Fashion Killa” A$AP-a? Już nie musicie.

Oki – Baddest

Co prawda ten utwór ma już kilka miesięcy, ale dopiero niedawno uświadomiłem sobie, że to prawdopodobnie najlepsza miłosna ballada w polskim rapie 2019. “Baddest” to emocjonalny, motywiczny post-trap o wielkim, młodzieńczym uczuciu. Ale że akurat Lil Kim? Ciekawe, ciekawe.

Kitty – Okay Cupid

Kitty w niezwykle bezpretensjonalny sposób nawija tu o nastoletniej miłości na cloud-rapowym, trochę clamsowym bicie. Trudno po wysłuchaniu tego słodkiego, follow-upującego Franka Oceana utworu nie zostać rażonym strzałą Kupidyna.

Szukasz rapowych wrażeń? Sprawdź naszą selekcję!

Drake – Best I Ever Had

Od tego przebojowego, pociętego lovesongu zaczęła się prawdziwa kariera Drake’a. Euforyczny, nieco boombapowy soundtrack do komedii romantycznej dla młodzieży. Czasami najlepsze walentynki to te z popcornem i filmem w tle.

Princes Nokia – Dragons

Sprawdź też
Beyonce

Słuchałem tego jungle’owego, nokturnowego kawałka co najmniej sto razy i wciąż mi mało (przebitki z “Dragon Ball” w klipie!). Czy to nie właśnie tak wygląda miłość? Ja nie mam najmniejszych wątpliwości.

Beyonce feat. Jay Z – Crazy In Love

Walentynkowy klasyk, utwór o niespożytej energii, w którym chemia między Bey a Hovą niemal rozsadza głośniki. Nic zatem dziwnego, że cała ta frenetyczna historia miłosna skończyła się tak, jak się skończyła.

Lil Wayne – Promise

Ujmująca serenada miłosna Weezy’ego adresowana do Ciary. Może i nie uwiódł nią swojej wyśnionej kochanki, ale w pamięci fanów rapu o miękkim sercu zapisał się na stałe.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone