Czytasz
Clout Festival 2021 ogłasza kolejnych artystów. Kto dołączył do line-upu?

Clout Festival 2021 ogłasza kolejnych artystów. Kto dołączył do line-upu?

Yung Lean Clout Festival 2021 festiwale koncerty Going. MORE bilety

Gdyby nie pandemia koronawirusa, właśnie dzisiaj zaczynałby się dwudniowy Clout Festival. Niestety, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej, ale na pocieszenie mamy dobrego newsa!

Do tej pory, organizatorzy Clout Festival potwierdzili, że w przyszłym roku do Huty Warszawa wpadną A$AP Ferg, Maxo Kream, Sheck Wes i Lil Keed. Dzisiaj poznaliśmy kolejne gwiazdy festiwalu – tym razem nie tylko z USA.

Pierwsze ogłoszenia na CLOUT Festival 2023!

W przyszłym roku na Clout Festival zagra nie kto inny, a uwielbiany w Polsce Yung Lean. Jeden z pionierów kodeinowego trapu rodem z SoundClouda wydał w tym roku czwarty studyjny album – Starz. W przypadku kariery Szweda wszystko zaczęło się od viralowego klipu do Ginseng Trip 2002, który obecnie ma już 27 milionów odtworzeń na YouTube. To, co wydarzyło się potem, jest już historią. Cztery albumy, trzy mikstejpy, występy na najważniejszych światowych festiwalach, współpraca m.in. z Travisem Scottem, A$AP-em Fergiem, Arielem Pinkiem czy Vargiem. Yung Lean to międzynarodowa gwiazda i jesteśmy pewni, że jego kolejny występ w Polsce tylko to potwierdzi.

Drugim potwierdzonym dzisiaj artystą został Smokepurrp. Razem z Guccim Manem i Lil Pumpem tworzą supergrupę Gucci Gang. Podobnie jak w przypadku Yung Leana, jego popularność rozkwitła w internecie, a konkretnie na platformie SoundCloud, gdzie jego numer Audi zdobył sporą popularność. W swojej dyskografii posiada dwa mikstejpy (w tym jeden z Murda Beatz) i trzy studyjne albumy. Najnowszy z nich, Florida Jit, ukazał się w czerwcu tego roku. Znajdziecie na nich featuringi m.in. od Denzela Curry’ego, Ricka Rossa czy wspomnianego Lil Pumpa.

Sprawdź też
Tennessee AI

Pamiętajcie, że pierwsza edycja Clout Festival została przeniesiona na przyszły rok i odbędzie się w dniach 14-15 lipca 2021 roku w wyjątkowej przestrzeni Huty Warszawa. Bilety na festiwal dostępne są w Going.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone