Czytasz
Sport, influencerzy i dymy. Znamy pierwsze szczegóły CLOUT MMA!

Sport, influencerzy i dymy. Znamy pierwsze szczegóły CLOUT MMA!

CLOUT MMA

CLOUT MMA chce wejść z buta do świata polskich freakfightów. Pierwsze szczegóły wydarzenia dają na to nadzieję.

Nowa historia

Jak powszechnie wiadomo, tajemniczość jest świetną walutą w świecie internetu. Jeszcze lepszą jest jednak niespodziewany, bardzo emocjonujący odbiorców transfer. I tak się właśnie stało w przypadku CLOUT MMA.

Jedną z najważniejszych postaci nowego przedsięwzięcia została bowiem Lexy Chaplin, która swego czasu była mistrzynią wśród kobiet w konkurencyjnej organizacji High League (nie tylko ambasadorka, ale również współwłaścicielka nowej inicjatywy). Nie mniejsze zamieszanie przyniosła informacja, że dawny piłkarz Sławomir Peszko także będzie spełniać się w roli twarzy CLOUTA. No i najprawdopodobniej zawodnika.

Bilety na CLOUT MMA znajdziecie w tym miejscu!

Nieoczywiste starcie

Takie influencersko-sportowe wejście do wiadomego świadka jeszcze zyskało na znaczeniu, gdy okazało się, że event odbędzie się 5 sierpnia na warszawskim Torwarze. Czyli w miejscu, które jest zdecydowanie bardziej kojarzone z wielkimi wydarzeniami muzycznymi. Organizatorzy zapowiadają, że historia polskich freakfightów zostanie napisana na nowo. Pierwsze ogłoszenie związane z kartą walk swoje waży – i już elektryzuje.

Wiemy już, że w oktagonie staną oko w oko ludzie, którzy nie pałają do siebie sympatią od naprawdę długiego czasu. Zła krew buzuje – zapowiadają włodarze, dodając, że wulkan emocji wybuchnie zarówno podczas konferencji, jak i w samej klatce. W klatce pojawi się doświadczony w tej formule Marcin Najman, co nie powinno dziwić, choć to duży booking. Co ciekawe, jego rywalem będzie Andrzej Fonfara – debiutant w świecie MMA, który zapisał piękną kartę w boksie. Był bowiem pretendentem do pasa mistrza świata WBC.

Sprawdź też
wino

Choć widzieliście to już powyżej, napiszemy raz jeszcze dla pewności. W naszej ofercie znajdują się bilety na to wydarzenie, a ono zbliża się naprawdę wielkimi krokami…

Fenomen freakfightów? Już rozłożyliśmy go na czynniki pierwsze!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone