Czytasz
club2020 ujawniony. Czym będzie tajemnicze wydawnictwo?

club2020 ujawniony. Czym będzie tajemnicze wydawnictwo?

club2020

2020 jest jednym z najgorętszych tematów ostatnich tygodni. Gdy tylko pojawiły się pierwsze informacje o wydarzeniu w Gdańsku, każdy zastanawiał się, o co tu chodzi.

Nie zapowiadano tego jako koncert, ale każdy z artystów miał występować ze swoimi produkcjami. Największym szokiem było pojawienie się nowych kawałków stworzonych pod szyldem club2020. Przedpremierowo usłyszeliśmy wspólny utwór Young Leosi, Taco Hemingwaya i OKIEGO, a to był dopiero przedsmak tego, co miało nadejść.

club2020 na żywo

Przez wiele tygodni nagrania z show robiły furorę na TikToku, a teraz dowiedzieliśmy się więcej. Na oficjalnym Instagramie pojawiła się dość obszerna rozpiska zaplanowanych działań.

Według planów już w najbliższy czwartek usłyszymy pierwszy singiel z płyty, który będzie nosił tytuł club2020. Na bicie znajdziemy OIO, Taco oraz CatchUpa. Tego samego dnia ruszy pierwszy drop preorderu, który będzie ograniczony do 2020 sztuk.

Kolejny ruch wydarzy się dopiero 16 stycznia. Nie wiemy jednak o tym za wiele, bowiem jedyne informacje, jakie dostaliśmy, to obrazek kamery i napis: S01E01. Vlog z procesu powstawania albumu? Kto wie, kto wie… Kolejne odcinki będą trafiać do sieci co tydzień aż do 30 stycznia.

Sprawdź też

Ach, to też ważne: 19 stycznia wjedzie kolejny track. Póki co nie znamy jego tytułu, podobnie jak pełnej listy wykonawców. Wiemy jedynie, że znajdzie się w nim sześć osób, a dwie z nich Dwa Sławy. Razem z drugim numerem do sprzedaży trafi również druga pula preorderów. Zaledwie tydzień później usłyszmy trzeci track – Przypływ w wykonaniu Aviego, Oskara i Grubego Mielzky’ego.

A co z premierą? Album club2020 ma się ukazać 10 marca. Na krążku znajdą się również Young Igi, Otsochodzi, Dziarma, Łajzola i wielu gości specjalnych. To będzie coś, nie ma innej opcji!

Szukacie koncertu rapowego? Sprawdźcie to świetne wydarzenie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone