Czytasz
Cukierek albo Psikus we Wrocławiu – halloweenowy festiwal dla dzieci

Cukierek albo Psikus we Wrocławiu – halloweenowy festiwal dla dzieci

Festiwal dla dzieci w klimatach halloween brzmi jak coś, czego szukacie? Mamy dla Was dobre wieści. Już 30 października we Wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się właśnie takie wydarzenie. Poznajcie Cukierek albo Psikus.

Halloween to amerykańskie święto, które świetnie przyjęło się także w Polsce. Mimo jego strasznej idei angażują się w nie zarówno dzieci, jak i dorośli. W wielu krajach jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku, a ozdabianie domów czy zbieranie cukierków to rzeczy, które najmocniej przemawia właśnie do dzieci. W Polsce z roku na rok rośnie oferta halloweenowych wydarzeń. Jeżeli razem ze swoimi pociechami chcecie świętować ten dzień w wyjątkowy sposób, koniecznie odwiedźcie Cukierek albo Psikus we Wrocławiu. To stworzony z myślą o szkrabach mini festiwal. 

Bilety na halloweenowy festiwal dla dzieci znajdziecie w Going.

Cukierek albo Psikus – czego możemy się spodziewać? 

Będzie strasznie, będzie wesoło i będzie magicznie! Wydarzenie rozpocznie seria konkursów i animacji – start już o 11:00. Zaraz po nich na scenie pojawi się Mała Orkiestra Dni Naszych, nie zabraknie również pokazów magii w wykonaniu Macieja Pędy i Clowna Resoreka. Możecie również spodziewać się występów Alicja Janosz Dzieciom i Siostry Wajs & Stonoga.

Na terenie festiwalu nie zabraknie również dmuchanych zamków, które jak każdy rodzic wie, są uwielbiane przez dzieci. Pośród wielu atrakcji znajdziecie również dyskotekę szkolną. Kto z was pamięta je ze swojej podstawówki? Dzieci będą miały również okazję pograć w swoje ulubione gry planszowe czy skorzystać z oferty animatorów, którzy na twarzy waszego bąbelka namalują halloweenowy make-up. W czasie imprezy odbędą się również warsztaty wokalne i taneczne. Przewidziane zostały także konkursy z nagrodami na najstraszniejsze przebranie.

Cukierek albo psikus
Cukierek albo Psikus, fot. materiały promocyjne

Nie jest to oczywiście koniec atrakcji jakie będą miały miejsce w Hali Stulecia. Jeżeli chcecie przekonać się na własnej skórze, co jeszcze przygotowali dla was organizatorzy to zakładajcie swoje ulubione przebranie i lećcie do Wrocławia! Będzie strrrrasznie fajnie! 

Sprawdź też

Wydarzenie przeznaczone jest dla dzieci w wieku 4-10 lat. W ofercie dostępne są bilety pojedyncze i pakiet rodzinny 2+2 w promocyjnej cenie. Spieszcie się, bo znikają w błyskawicznym tempie!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone