Czytasz
Jaką dynią jesteś? – horoskop halloweenowy dla każdej zodiakary

Jaką dynią jesteś? – horoskop halloweenowy dla każdej zodiakary

Macie już pomysły na dynie? A może dynie mają pomysły na Was? Sprawdźcie, które z nich najlepiej wyrażają Wasz znak zodiaku. Oto nasz wyjątkowy horoskop halloweenowy.

Baran

Fot. Ylanite Koppens

Entuzjastyczny i uparty, konsekwentnie dąży do celu. Baran wykazuje się siłą i uporem, których niejeden inny znak może mu pozazdrościć. Wytrzymały i zawadiacki, nie boi się konfrontacji. Pomaga mu w tym patronujący Mars – planeta nie bez powodu łączona z wojną. To również pierwsza planeta znajdująca się poza orbitą ziemską wokół Słońca. Nic dziwnego, że kojarzy się ją ze sposobem wyrzucania energii na zewnątrz. A w wykonaniu Barana zawsze jest to ekspresja mocna, zdecydowana i dynamiczna.

Byk

Projekt: Steve Giralt

Jeszcze więcej dyń niż nasz horoskop halloweenowy? To może cała farma?

Byk jest na ogół spokojny i cierpliwy, ale jedno wywołuje u niego paniczny lęk – ryzyko. Gdy Byk wszystko zaplanuje, staje się znowu esencją cierpliwości i spokoju. Stanowczy i praktyczny zadba o szczegóły, które umkną tym bujającym w obłokach. Jego konsekwencja i łagodność sprawią, że każdy poczuje się z nim jak w domu. To umiłowanie ładu i harmonii aktywuje w nim planeta Wenus odpowiedzialna za tworzenie wspólnot opartych na spójnych wartościach i celach.

Bliźnięta

Projekt: @seasonal_witch

Czy istnieje bardziej zmienny znak zodiaku niż Bliźnięta? Wszechstronne i ciekawe świata Bliźniaki uwielbiają zmianę – dlatego czasem tak trudno nadążyć za ich nastrojami i potrzebami. Mówi się, że mają w sobie dwie dusze, które działają jak swoje przeciwieństwa. Nigdy nie wiesz, na którego Bliźniaka trafisz. Jedno jest pewne – trudno się z nimi nudzić. Ten brak monotonii umacnia w nich Merkury, który jest również planetą handlu, czyli ciągłej wymiany.

Lew

Projekt: Adrienne Bresnahan

Nobliwym, szlachetnym Lwem rządzi jaśniejące Słońce. Nic dziwnego, że Lew chce świecić podobnie jak patronująca mu rozżarzona gwiazda. By podtrzymać swój blask Lew ucieka się do wielu różnych metod – krzykliwe stroje, wyrazisty makijaż i mocne dodatki to tylko niektóre z nich. Niech nie zwiedzie Was jednak onieśmielający wizerunek Władcy Zodiaku – to opiekuńczy i troskliwy znak, który w ludziach ceni coś więcej niż wygląd, a oślepiające promienie Słońca potrafi przemienić w duchowe oświecenie.

Panna

Fot. Tara Donne

Panna to spokojna minimalistka. Ceni porządek i organizację. Twardo stąpa po ziemi, jest konkretna i dokładna. Dzięki trzeźwemu osądowi sytuacji szybko orientuje się w rzeczywistości, wyznaczając sobie i innym priorytety. Rządzi nią w końcu żywioł Ziemi, który pomaga w utrzymaniu tak potrzebnej do działania stabilizacji. Gdy obcujesz z Panną, możesz liczyć na precyzję. Zawdzięcza ją ona planecie Merkury, która odpowiada za jasną i klarowną komunikację.

Czym popić horoskop halloweendowy? Pumpkin Spice Latte!

Waga

horoskop halloweenowy
Projekt: Mike Garten

Gracja, wyrafinowanie, dbałość o szczegóły – Waga wie, jak się zaprezentować. Ceni piękno, co często przekłada się na jej artystyczne zdolności i zainteresowania. Wiedzie życie pełne elegancji, dbając zarówno o swój wygląd, jak i wnętrze. Jest towarzyska i otwarta, uprzejma i uczuciowa. To przy tym altruistka, której czyny kierowane są sprawiedliwym osądem. Jej patronką jest w końcu Wenus – planeta miłości i harmonii.

Skorpion

horoskop halloweenowy
Projekt: Romulo Yanes

Nie bez powodu mówi się o nim “Pan Ciemności”. Skorpionem rządzi potężny Pluton – planeta odpowiedzialna za gwałtowne i dogłębne zmiany. Siła Plutona jest niczym erupcja wulkanu – niszczy wszystko na swojej drodze, ale i przygotowuje grunt pod odrodzenie. Skorpion z właściwą sobie intensywnością dąży do realizacji założonych celów. Do upadłego. Zdolny do maksymalnego wysiłku jest groźnym przeciwnikiem dla zwyczajnych “śmiertelników”.

Strzelec

horoskop halloweenowy
Projekt: Mike Parton

O Strzelcu mówi się, że to najbardziej optymistyczny znak zodiaku. Cechuje go dobroduszność i idealizm. Lubi poznawać wszystko, co nowe, jest otwarty na świat i jego różnorodność. Komunikuje się wprost i bez ogródek. Jeśli cenisz szczerość, Strzelec zapewni Ci ją na każdym etapie znajomości. Podlega największej planecie krążącej wokół Słońca – Jowiszowi. Charakteryzuje ją ekspansja i pragnienie rozwoju. Nic więc dziwnego, że Strzelca wszędzie jest pełno.

Sprawdź też
Featy w rapie

Koziorożec

horoskop halloweenowy
Ted i Chelsea Cavanaugh

Koziorożec, zanim podejmie jakąś ważną decyzję, musi ją głęboko przemyśleć. Jest ostrożny i rozważny, dlatego każdy jego krok poprzedza wnikliwa analiza. Choć na początku chowa się w swojej skorupie, gdy tylko postanowi z niej wyjść, daje z siebie wszystko. Dlatego znajomość z Koziorożcem jest zawsze tak pełna i trwała. Pozornie nieśmiały, ma w sobie wielką moc, którą zawdzięcza wytrwałemu i systematycznemu Saturnowi.

Wodnik

horoskop halloweenowy
Projekt: Danielle Daly

Niezależny, ekscentryczny buntownik z własnym zdaniem i pomysłem na siebie – Wodnik nigdy nie idzie za tłumem. Nie dla niego konwenanse i zasady. Przez świat kroczy z fantazją, zmieniając zastaną rzeczywistość. Patronuje mu w końcu planeta Uran, którą charakteryzuje odejście od rutyny i sprawdzonych wzorców społecznych.

Ryby

horoskop halloweenowy
Projekt: Danielle Daly

Introwertyczne Ryby lubią oddzielić się od świata. Ale to tylko pozory. Zatopione w świecie emocji marzą o głębszym kontakcie z rzeczywistością. Są altruistami wyczulonymi na wszelką krzywdę i niesprawiedliwość. Ich intuicja pozwala im świetnie wczuć się w innych, co czyni ich doskonałymi powiernikami. Skłonność do poświęcenia intensyfikuje energia kierującego nimi Neptuna, który najlepiej ze wszystkich planet wyraża ideę kolektywizmu.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone