Czytasz
Daria Zawiałow z kolejnym sukcesem. Nagrała duet z idolem

Daria Zawiałow z kolejnym sukcesem. Nagrała duet z idolem

Świetnie przyjęta płyta, wyprzedana trasa koncertowa, a teraz udział w prestiżowym programie Spotify Singles. Ta dziewczyna dopiero się rozkręca!

Daria Zawiałow promuje najnowszy, czwarty studyjny krążek Dziewczyna pop. Podzielony na trzy rozdziały album szybko okrył się złotem, rozchodząc się w nakładzie przekraczającym 15 tysięcy egzemplarzy. Zdobył nominację do Bestsellerów Empiku, a za kilka dni może być okrzyknięty popową płytą roku na gali rozdania Fryderyków. Dużym zainteresowaniem cieszą się także halowe koncerty wokalistki. Większość z nich, w tym kwietniowy występ na warszawskim Torwarze, wyprzedała się na pniu.

@a_m.el.k.a

Ostatni filmik z Darii, który tu podrzucam na ten moment, ale nie może zabraknąć „Dla Ciebie” 🥹✨ Daria Zawiałow x Artur Rojek ❤️ #dlaciebie #arturrojek #dariazawialow #trasa92 #koncert #dziewczynapop #goscie #tauronarena #krakow #trasakoncertowa #dream #happiness #myslovitz #milosc #miloscwczasachpopkultury

♬ dźwięk oryginalny – Amelka
Na tak dużych koncertach nie może zabraknąć gości! Daria Zawiałow niedawno zapraszała na scenę m.in. Artura Rojka, Mery Spolsky albo braci Kacperczyk

Druga Polka w globalnym programie

Autorka przebojów Nie dobiję się do ciebie i BUBBLETEA bez wątpienia jest teraz na fali. Teraz, wraz z kolejną ekscytującą informacją, jej notowania mogą tylko wzrosnąć. Artystka pochwaliła się w mediach społecznościowych uczestnictwem w programie Spotify Singles. Gigant streamingowy uruchomił go w 2017 roku, żeby wesprzeć globalną scenę songwriterską i skłonić ją do poszerzania horyzontów twórczych. Wykonawcy zaproszeni do projektu mogą sprawdzić się na dwóch polach. Oprócz tego, że rejestrują na żywo swoje piosenki, próbują swoich sił w coverach. Z tych drugich prób często wychodzą nieoczywiste rezultaty.

North West zapowiedziała debiutancki album! W jakim kierunku muzycznie pójdzie córka Ye?

Składające się z ponad 900 numer portfolio Spotify Singles jest całkiem imponujące. W cyklu grali już m.in. James Blake, Coldplay, Norah Jones, Harry Styles i Carly Rae Jepsen. Do tej pory wśród nich figurowała tylko jedna Polka, Sara James. Filmowa Ariel i półfinalistka programu America’s Got Talent zaśpiewała kompozycję My Wave i lovely Billie Eilish. Na jaki repertuar postawiła za to Daria Zawiałow?

Daria i Albert

Wokalistka przyznaje, że dzięki Spotify spełniła wielkie marzenie. W piosence Złamane serce jest OK, która znalazła się na wspomnianej Dziewczynie pop, bezpośrednio nawiązuje do jednego ze swoich ulubionych zespołów. – Miałeś mnie wziąć na Strokesów. Krzyczałabym. Pod sceną z nią krzyczysz dziś – śpiewa do bliżej nieokreślonego mężczyzny. Właśnie ten kawałek zasilił bogaty katalog Spotify Singles. Co najważniejsze, sześciokrotna zdobywczyni Fryderyków nie była odosobniona w jego nagraniu. Wsparł ją sam gitarzysta kultowego The Strokes, Albert Hammond Jr., któremu Polska jest szczególnie bliska. Przez wiele lat żył z urodzoną nad Wisłą restauratorką Justyną Sroką. Para ma trzyletnią córkę Holiday.

Sprawdź też
Dream Theater

Zakulisowe spotkanie

Złamane serce jest OK i dodatkowy cover utworu Ode to the Mets amerykańskiej formacji, który pierwotnie ukazał się w 2020 roku, zarejestrowano w studiu w Los Angeles. Daria Zawiałow kilka miesięcy wcześniej zobaczyła grupę na żywo, a po występie poznała Hammonda Jr. – Los chciał, żeby doszło do naszego spotkania i żebym obejrzała koncert bandu mojego życia za kulisami! – opowiada. Gratulujemy i trzymamy kciuki, żeby okazał się przepustką do dalszej międzynarodowej kariery. W końcu marzenia są po to, żeby je spełniać.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone