Czytasz
Spoiler alert: Dawid Podsiadło zagra na Bestsellerach Empiku!

Spoiler alert: Dawid Podsiadło zagra na Bestsellerach Empiku!

Dawid Podsiadło

Dawid Podsiadło to gość, którego nikomu nie trzeba przedstawiać, ale zawsze warto zapowiedzieć go dosłownie chwilę przed wydarzeniem. Kto nie lubi takich niespodzianek?

Dawid Podsiadło zagra na gali

Już na wstępie warto podkreślić fakt, że gwiazda polskiej muzyki dołącza do bardzo mocnego grona artystek i artystów, którzy wystąpią 7 lutego na gali wręczenia nagród. Od ładnych paru dni wiemy bowiem, że w składzie znaleźli się: sanah, Agnieszka Chylińska, Katarzyna Nosowska, Margaret, Natalia Szroeder, Ralph Kaminski, Mrozu, Vito Bambino, Tomasz Makowiecki oraz reprezentacja wytwórni SBM Label, a więc SB Maffija.

Nie jest za to pewne, jakie przeboje usłyszymy w wersji na żywo. Praktyka ostatnich lat sugeruje, że możemy mieć do czynienia z nieoczywistymi zestawieniami osobowymi oraz kreatywnymi odświeżeniami hitów sprzed lat. Gdyby jednak miało być inaczej, to sama w sobie dyskografia, którą dotąd uzbierał Dawid Podsiadło, daje duże możliwości. Dość powiedzieć, że na Latach Dwudziestych, zeszłorocznym albumie piosenkarza, znalazły się utwory ze wspomnianymi sanah (O czym śnisz?) oraz Katarzyną Nosowską (Awejniak), a producentem krążka był Jakub Galiński, tegoroczny dyrektor muzyczny przedsięwzięcia.

Dawid Podsiadło już dziś na gali!

Dowiedzcie się jeszcze więcej o nagrodach!

W naszym magazynie o Bestsellerach Empiku 2022 pisaliśmy dużo, a co najważniejsze – szeroko. Zaczęliśmy od historii samego przedsięwzięcia i przedstawienia wam listy nominowanych, po czym przeszliśmy do tekstów, dzięki którym mogliście dowiedzieć się o tych drugich więcej.

Udało nam się porozmawiać z osobami nominowanymi w Odkryciach Empiku w kategorii Film oraz tymi, które znalazły się w Muzyce (są wśród nich Daria ze Śląska, Ofelia, Frank Leen i Jakub Skorupa). Nie pominęliśmy również autorek z książkowych Odkryć. O obradach jury opowiedziała nam za to nasza goingowa koleżanka Anna Maria Żurek, dzięki czemu wiemy już, komu karierę wywróżyła Beata Kozidrak.

Sprawdź też
Dawid Podsiadło

Na koniec tylko króciutkie przypomnienie: gala Bestsellerów Empiku rozpocznie się o 19:45 na Facebooku, po czym od 20:15 będzie transmitowana przez TVN. Do zobaczenia przed ekranami!

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone