Czytasz
Dawid Podsiadło rusza jesienią w ekskluzywną trasę!

Dawid Podsiadło rusza jesienią w ekskluzywną trasę!

Podsiadło

Długo wyczekiwany, trzeci album Dawida Podsiadło zbliża się wielkimi krokami. Po przebojowym i bardzo letnim singlu Małomiasteczkowy przyszedł czas na ogłoszenie ekskluzywnej trasy!

Dawid Podsiadło zagra w pięciu polskich miastach, w największych koncertowych przestrzeniach. Oto pełen harmonogram Małomiasteczkowej Trasy:

27.10 – Katowice

4.11 – Wrocław

23.11 – Kraków

29.11 – Gdańsk/Sopot

8.12 – Warszawa

 

Dawid Podsiadło – wokalista, który porywa publiczność swoim wyjątkowym głosem oraz niebanalnymi i często zaskakującymi tekstami. Jego debiutancki album – „Comfort and Happiness”, wydany w 2013 roku spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem zarówno ze strony fanów, jak i krytyków muzycznych. Krążek przyniósł artyście aż 4 Fryderyki i zyskał status diamentowej płyty, sprzedając się w nakładzie prawie 200 000 egzemplarzy. W 2014 roku ukazało się wydawnictwo, które Dawid nagrał wspólnie ze swoją macierzystą formacją, czyli przyjaciółmi ze szkoły średniej – Curly Heads. Płyta „Ruby Dress Skinny Dog” pełna ostrego gitarowego grania zebrała doskonałe recenzje i sprawiła, że wokal Dawida usłyszeli zupełnie nowi słuchacze. Drugi solowy album – „Annoyance and Disappointment” przypieczętował wysoką pozycję wokalisty w gronie młodych polskich artystów. Ponownie uzyskał status diamentowej płyty. Z końcem 2016 roku, po wyprzedaniu dwóch tras dla ponad 40 000 fanów, Dawid zapowiedział krótkie zawieszenie działalności koncertowej. 

Sprawdź też
Dawid Podsiadło

Jesienią, po prawie 2-letniej przerwie, muzyk powraca z nowym albumem. Pierwszą zapowiedzią jest najnowszy singiel „Małomiasteczkowy”, oraz trasa, gdzie zaprezentuje swoją nową artystyczną twarz.

Po dwóch solowych albumach gdzie przeważały wolne i refleksyjne utwory napisane w języku angielskim, dojrzałem do tego, żeby całą płytę napisać i zaśpiewać po polsku, a jednocześnie zderzyć tę prawdę w tekstach z muzyką, która poruszy do tańca i do zabawy. Tak to dziś czuję i tak wymyśliłem emocje, które chce ludziom przekazać na tych nagraniach – wyznaje Dawid Podsiadło.

W ramach trasy artysta odwiedzi tylko pięć miast gdzie zaprezentuje materiał z najnowszej płyty i będą to jedyne takie koncerty w tym roku.

Warto przypomnieć, że tuż przed tym, kiedy z końcem 2016 roku Dawid ogłosił przerwę od działań muzycznych (w tym koncertowania). Wszystkie ogłoszone przez niego biletowane koncerty wyprzedały się błyskawicznie, a w samej Warszawie Artysta zgromadził ponad 15 tys fanów na 5 koncertach na przestrzeni jednego roku.

Zobacz komentarze (0)

Odpowiedz

Your email address will not be published.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone