Czytasz
Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #52

Carpigiani poleca: najciekawsze single ostatnich dni #52

Troye Sivan, mat. promocyjne

Poniedziałek to mój ulubiony dzień tygodnia. Wiecie dlaczego? Bo mogę podzielić się z wami porcją najnowszych singli. Smacznego!

Synth-popowe lata 80.,  marzycielskie noise-pop czy ambient techno prosto z Korei Południowej? Wojtek Sawicki aka DJ Carpigiani, jak zwykle przygotował dla nas poniedziałkową podróż przez różne muzyczne style.

Channel Tres feat. Tyler | The Creator: Fuego

Wieczorny, rapocentryczny deep-house, z którym chciałoby się wyjść na miasto. Miejmy nadzieję, że już niedługo znowu będzie to możliwe.

Nilüfer Yanya | Same Damn Luck

Sentymentalny, lekko naelektryzowany noise-pop z ejtisowym wajbem. Słaby utwór w kolekcji Nilüfer? Niedoczekanie, moi kochani!

Burial, Four Tet, Thom Yorke | Her Revolution

Prawdziwa konstelacja niezalowych gwiazd zsyła nam z nieba folkowy ambient pop okraszony pięknym azjatyckim motywem. Dzięki tej trójce dzisiejszy dzień może stać się wyjątkowy.

Sprawdź też
Canva

Park Hye Jin & Nosaj Thing | Clouds

Post-rapowy, nocny deep-house z pięknym, wyrazistym basem i elementami wyciszonego, medytacyjnego ambient techno. Korea południowa rządzi!

Troye Sivan, Kacey Musgraves feat. Mark Ronson | Easy

Wygrubaszona, w opór retromańska wersja piosenki Easy to bezsprzeczny kandydat na największy przebój tegorocznej zimy. A gdyby tak rzucić wszystko i przenieść się na stałe do lat osiemdziesiątych?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone