Czytasz
Louis Tomlinson solo – były członek One Direction zagra jedyny koncert w Polsce

Louis Tomlinson solo – były członek One Direction zagra jedyny koncert w Polsce

Louis Tomlinson, mat. promocyjne

Jeden z byłych wokalistów One Direction, Louis Tomlinson przyjedzie do Polski! Muzyk wydał w tym roku swój debiutancki album Walls. Najnowszy materiał usłyszymy na żywo w Warszawie. W ramach międzynarodowej trasy artysta wystąpi 24 sierpnia na letniej scenie stołecznej Progresji.

Po wydaniu 5 albumów wraz z grupą One Direction, z którą sprzedał ponad 100 milionów płyt, Louis Tomlinson postanowił rozpocząć karierę solową. Od 2015 roku muzyk skupiał się na tworzeniu własnego materiału, czego efektem jest wydany w styczniu 2020 roku Walls. Album składa się z aż 12 kawałków, z czego teledysk do tytułowej piosenki osiągnął już 12 milionów wyświetleń! Niedługo będziemy mogli je usłyszeć na żywo w Progresji. Do sprzedaży trafiły właśnie bilety na sierpniowy koncert. Dla największych fanów Tomlinsona przygotowane zostały specjalne kolekcjonerskie wejściówki!

Musiałem zrozumieć, gdzie jest moje miejsce. Kiedy dorastałem, popem określano muzykę Arctic Monkeys, Oasis, The Killers i Amy Winehouse. To się zmieniło. Obecnie pop kojarzy się z muzyką urban, która nie do końca do mnie przemawia. Chciałem stworzyć coś, co spodoba się mnie, jak i moim fanom – mówi wokalista w wywiadzie, jakiego udzielił w kwietniu tego roku. Cały wywiad sprawdźcie poniżej.

Na płycie słychać inspiracje indie rockiem, ale też i electro popem. Zresztą Tomlinson “romansował” już z elektroniką, wydając w 2016 roku z DJ-em Stevem Aoki kawełek Just Hold On. Rok później artyści wystąpili razem na festiwalu muzyki elektronicznej Ultra Music w Miami. Album Walls to jednak zdecydowanie bardziej połączenie rocka i popu, gdzie gitara akustyczna miesza się z bardziej tanecznymi wstawkami. Styl wokalisty odbiega od znanych z One Direction hitów. Brytyjski piosenkarz przyznaje, że jego pierwszy krążek to przede wszystkim bardzo osobiste wydawnictwo. W czasie pracy nad materiałem najpierw odeszła jego mama, potem siostra Félicité. Artysta przelał swoje uczucia na muzykę, czego efektów będziemy mogli doświadczyć już w sierpniu na koncercie w Progresji.

W trudnych dla szeroko rozumianej branży kulturalno-rozrywkowej czasach, artysta nie próżnuje. Niedawno na swoim profilu na Facebooku zapowiedział specjalny koncert online transmitowany prosto z Londynu. 12 grudnia mogliśmy usłyszeć nowy materiał na żywo. Tomlinson sprzedał na swój występ rekordową liczbę ok. 160 tysięcy biletów. To wyjątkowa ilość jak na koncertowy stream – występ został okrzyknięty “największym koncertem solo muzyka w wersji solo 2020 roku”! Część zebranych środków została przekazana na wybrane organizacje charytatywne.

Sprawdź też
Makłowicz memy

A już niedługo Louis Tomlinson wystąpi na jedynym koncercie w Polsce! W sierpniu artysta zagra na letniej scenie w Progresji.

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone