Czytasz
Długo kazała na siebie czekać, ale już jest. Powróciła Iza Lach!

Długo kazała na siebie czekać, ale już jest. Powróciła Iza Lach!

Iza Lach

Koniec roku nie oznacza końca muzycznych niespodzianek, a najlepszym tego dowodem jest powrót fakt, iż Iza Lach opublikowała nowy numer. W związku z premierą pojawiają się pytania, czy artystka szykuj coś większego, czy to zwykła jednorazowa akcja.

Iza Lach zniknęła z radarów

Ostatnie wciąż dostępne single pochodzące z dyskografii polskiej artystki pojawiały się na przestrzeni 2013 i 2015 roku. Później artystka zajęła się tworzeniem numerów dla innych artystów. Okazuje się jednak, że nic straconego, ponieważ po kilku latach przerwy postanowiła wypuścić niezapowiedziany wcześniej kawałek.

Utwór nosi tytuł Say What You Say i został opublikowany 5 grudnia w serwisie SoundCloud. Niestety – jeśli ktoś liczy na informacje dotyczące większej liczby nowych piosenek lub zapowiedź płyty, to musimy go rozczarować. W mediach nie pojawiły się żadne informacje dotyczące wznowienia wydawniczej działalności przez Izę Lach. Oczywiście nie można tego wykluczać, jednak jak na razie fani muszą uzbroić się w cierpliwość.

Selena Gomez rządzi na TikToku… i nie tylko ona. Kto jeszcze cieszył się popularnością na platformie w 2023 roku?

Cicha działalność muzyczna

Kiedy w 2012 roku młoda artystka wygrała konkurs na remix piosenki Snoop Dogga, nikt nie pomyślałby, że nie przyjmie ona propozycji nagrywania muzyki w USA i nie spróbuje swoich sił na arenie międzynarodowej. Okazało się, że ku zdziwieniu całej Polski Lach postanowiła poprowadzić swoją muzyczną karierę w inny sposób. Co prawda dobrze przyjęte albumy studyjne oraz współpraca ze światowej sławy amerykańskim raperem były dużymi sukcesami, jednak wokalistka o wiele lepiej się czuła, gdy tworzyła muzykę dla innych.

W 2015 roku artystka poinformowała, że jej współpraca ze Snoop Doggiem opiera się na pisaniu numerów dla innych wokalistów. Przyznała również, że o wiele lepiej czuje się, kiedy słyszy, że jej dzieła są śpiewane przez kogoś, a nie przez nią samą. W późniejszych latach popularność Izy słabła.

Sprawdź też
Daria ze Śląska

Od lat wielu słuchaczy oraz fanów zadawało sobie pytanie, czy Iza Lach powróci jeszcze z nową muzyką. Teraz okazuje się, że artystka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i powoli wraca do wydawania nowych numerów. A może jednak wcale nie?

Copyright © Going. 2021 • Wszelkie prawa zastrzeżone